TU: 'Milan lonkt naar Club Brugge, Klopp dumpt aanwinst'

door
TU: 'Milan lonkt naar Club Brugge, Klopp dumpt aanwinst'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
De jonge Antonio Nusa maakte afgelopen dinsdag indruk bij Club Brugge met zijn invalbeurt tegen FC Porto. En die zijn talent is niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt CalcioMercato.it dat AC Milan de youngster van dichtbij in de gaten houdt. Een transfer op korte termijn lijkt evenwel onwaarschijnlijk, maar als de Noor zich zo verder blijft ontwikkelen zal de interesse alleen maar concreter worden. Club is wel goed ingedekt: zo verlengde de jonge aanvaller eerder deze week zijn contract tot medio 2025.



BUITENLAND
Als het van Internazionale afhangt, speelt Romelu Lukaku volgend seizoen opnieuw in blauw en zwart. Volgens Calciomercato wil de club zelfs al snel de gesprekken aanknopen met Chelsea over een verlenging van zijn uitleenbeurt. Het legde ongeveer 8 miljoen euro op tafel om Lukaku dit seizoen te mogen huren en het zou bereid zijn om een gelijkaardig bedrag te betalen voor volgend seizoen.



In de zoektocht naar extra versterking op het middenveld kwam Liverpool FC in het slot van de zomermercato uit bij Arthur Melo, die voor een seizoen gehuurd werd van Juventus. Maar de Braziliaan was zeker niet het plan-A van coach Jurgen Klopp. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zou de Duitse trainer de middenvelder alweer willen dumpen. Liverpool zou dan ook de mogelijkheid onderzoeken om de huurbeurt al in januari stop te zetten.



De Premier League is nog maar zeven speeldagen ver maar, het derde trainersontslag zou al een feit zijn. Brendan Rodgers zou moeten opstappen bij Leicester City. Een officiële bevestiging van het ontslag kwam er nog niet, maar volgens Hamish Larissa, journalist van de Financial Times, is de beslissing wel al gevallen. Er wordt wel nog onderhandeld over de ontslagvergoeding. Verschillende potentiële opvolgers worden genoemd.

POLL: Lukaku hoort momenteel bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Kassa kassa Club: Liverpool zet sterkhouder bovenaan verlanglijst'

Club Brugge is bezig aan sterk seizoen tot dusver en maakte onder meer indruk in de Champions ...

26
26
Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

36
36
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

104
104
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

105
105
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

209
209
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

88
88
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

467
467
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

94
94
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

159
159
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

405
405
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

80
80
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

785
785
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

311
311
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

85
85
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

381
381
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

313
313
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

163
163
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

432
432
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

331
331
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

1029
1029

Meer sportnieuws