TU: 'Milan lonkt naar Club Brugge, Klopp dumpt aanwinst'

door
TU: 'Milan lonkt naar Club Brugge, Klopp dumpt aanwinst'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
De jonge Antonio Nusa maakte afgelopen dinsdag indruk bij Club Brugge met zijn invalbeurt tegen FC Porto. En die zijn talent is niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt CalcioMercato.it dat AC Milan de youngster van dichtbij in de gaten houdt. Een transfer op korte termijn lijkt evenwel onwaarschijnlijk, maar als de Noor zich zo verder blijft ontwikkelen zal de interesse alleen maar concreter worden. Club is wel goed ingedekt: zo verlengde de jonge aanvaller eerder deze week zijn contract tot medio 2025.



BUITENLAND
Als het van Internazionale afhangt, speelt Romelu Lukaku volgend seizoen opnieuw in blauw en zwart. Volgens Calciomercato wil de club zelfs al snel de gesprekken aanknopen met Chelsea over een verlenging van zijn uitleenbeurt. Het legde ongeveer 8 miljoen euro op tafel om Lukaku dit seizoen te mogen huren en het zou bereid zijn om een gelijkaardig bedrag te betalen voor volgend seizoen.



In de zoektocht naar extra versterking op het middenveld kwam Liverpool FC in het slot van de zomermercato uit bij Arthur Melo, die voor een seizoen gehuurd werd van Juventus. Maar de Braziliaan was zeker niet het plan-A van coach Jurgen Klopp. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zou de Duitse trainer de middenvelder alweer willen dumpen. Liverpool zou dan ook de mogelijkheid onderzoeken om de huurbeurt al in januari stop te zetten.



De Premier League is nog maar zeven speeldagen ver maar, het derde trainersontslag zou al een feit zijn. Brendan Rodgers zou moeten opstappen bij Leicester City. Een officiële bevestiging van het ontslag kwam er nog niet, maar volgens Hamish Larissa, journalist van de Financial Times, is de beslissing wel al gevallen. Er wordt wel nog onderhandeld over de ontslagvergoeding. Verschillende potentiële opvolgers worden genoemd.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Lukaku hoort momenteel bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

52
52
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

22
22
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

23
23
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

56
56
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

212
212
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

90
90
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

116
116
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

440
440
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

231
231
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

67
67
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

142
142
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

94
94
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

196
196
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

343
343
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

356
356
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

95
95
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws