'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

door
'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

In de meeste Europese landen is de zomerse transfermarkt sinds donderdagavond definitief gesloten. Maar de clubs uit de Jupiler Pro League hebben dit jaar wat extra respijt, voor hun gaan de poorten van de mercato pas aanstaande dinsdag om middernacht dicht. Promovendus KVC Westerlo zou daarvan willen profiteren om voor een stunt te zorgen.


Zo hebben de Kemphanen hun zinnen gezet op niemand minder dan Nacer Chadli. Mede door blessureleed werd de flankspeler sinds het EK 2021 niet meer opgeroepen voor de Duivels, desondanks benadrukte bondscoach Roberto Martinez dat hij nog steeds in beeld is. Maar dan moet hij wel voldoende spelen en na zijn vele blessures is de flankspeler inmiddels geen eerste keuze meer bij Basaksehir.

Om toch aan de nodige minuten te geraken en zijn kansen op een WK-selectie gaaf te houden, zou Chadli dan ook een vertrek overwegen. En daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Vorig week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. Daar werd afgelopen weekend ook de naam van Westerlo aan toegevoegd en de promovendus blijkt behoorlijk concreet.

AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Volgens Het Nieuwsblad hebben de Kempenaars immers al in grote lijnen een akkoord gevonden met Basaksehir. Ook Chadli zelf zou een overgang naar 't Kuipje wel zien zitten. Het wordt dus enkel zaak om een overeenkomst te vinden over de sportieve voorwaarden. Er zou gesproken worden over een contract van twee jaar. Afgelopen weekend werd Chadli alvast uit de wedstrijdselectie gelaten, een doorbraak zou wel eens snel kunnen volgen.

LEES OOK: Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Denkt u dat Chadli ooit nog voor de nationale ploeg zal spelen?

Meest recent

Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

0
0
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

18
18
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

15
15
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

23
23
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

49
49
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

97
97
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

36
36
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

200
200
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

95
95
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

89
89
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

144
144
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

286
286
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

508
508
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

72
72
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

326
326
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

486
486
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

168
168
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

153
153
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

714
714
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

90
90
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

451
451
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

239
239
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

373
373

Meer sportnieuws