Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

door
Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

De voorbije maanden was Napels en bij uitbreiding Italië in de ban van de toekomst van Dries Mertens. De Rode Duivel zag zijn contract bij Napoli op 30 juni aflopen en daardoor leek het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat de topschutter aller tijden nog een tiende seizoen voor zijn geliefde club uit zou komen.


Het is al een lange soap geweest, de dans tussen Mertens en Napoli. De aanvaller verkondigde zelf altijd dat hij liefst van al wou blijven, want hij voelt zich uitstekend in Napels met zijn partner Kat en hun zoontje Ciro, nog maar enkele maanden oud. Alleen wil Napoli deze zomer stevig besparen en dus was het snel duidelijk dat Mertens voor een verlengd verblijf zwaar zou moeten inleveren.

Vanuit het kamp-Mertens bleef het stil wat betreft de onderhandelingen, terwijl Napoli de voorbije weken al liet uitschijnen dat onze landgenoot hun aanbieding afgewezen had. Technisch directeur Giuntoli verklaarde dat ze Mertens 2,5 miljoen euro per jaar geboden hadden, maar dat er geen 'ja' kwam. Desondanks leek de deur voor een nieuw contract toch nog op een kier te staan.

OFFICIËLE RADIO
Maar nu is alle hoop helemaal vervlogen, want in een interview dat zaterdagavond uitgezonden zal worden op Radio Kiss Kiss, de officiële zender van Napoli, bevestigt voorzitter Aurelio De Laurentiis dat Mertens niet meer zal terugkeren. Na negen jaar moet de 35-jarige aanvaller dus op zoek naar een nieuwe werknemer. Hij werd de laatste maanden al aan een aantal clubs gelinkt en nu is het wachten tot hij elders zijn handtekening zet.

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Zal Mertens snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

31
31
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

61
61
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

13
13
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

261
261
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

259
259
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

817
817
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

267
267
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

269
269
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

276
276
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

248
248
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

374
374
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

190
190
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

302
302
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

230
230
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

325
325
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2917
2917
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

638
638
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

430
430
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

329
329
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

471
471
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1361
1361
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

584
584
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1775
1775

Meer sportnieuws