KV Mechelen kondigt nieuwe huurdeal aan

door
KV Mechelen kondigt nieuwe huurdeal aan

Ook bij KV Mechelen draait de voorbereiding op het komende seizoen inmiddels op volle toeren. De resultaten in de oefenduels waren tot dusver echter niet fantastisch en dus heeft nieuwe coach Danny Buijs nog het nodige werk op te knappen. Ondertussen blijft het Mechelse bestuur druk in de weer op de transfermarkt.


Met Yonas Malede haalde Malinwa al een directe vervanger voor de naar AA Gent-vertrokken Hugo Cuypers in huis. Daarnaast werd de huurbeurt van Dries Wouters verlengd en werd de defensie versterkt met Dimitri Lavalée. Vorige week maakte Malinwa dan weer de komst van Julien Ngoy bekend. Daarnaast haalde KVM ook enkele jongeren in huis. En in de komende weken zal er ongetwijfeld nog meer versterking bij komen.

Daartegenover bewoog ook al één en ander aan uitgaande zijde. Naast de transfer van Cuypers, kwam een einde aan de huurbeurten van Vinicius Souza en Rick van Drongelen. Onur Kaya zette dan weer een punt achter zijn carrière. Jongelingen Niklo Daily Gaétan Bosiers, Jarno Lion en Jules Houttequiet werden op hun beurt uitgeleend aan zusterclub Helmond Sport. En ook Arne Valkenaers verlaat de club nu weer op huurbasis.

NIEUW CONTRACT + HUURBEURT
Via de officiële kanalen maakte KVM immers bekend dat het een nieuw akkoord heeft gevonden over de 20-jarige doelman. Valkenaers speelde vorig seizoen al op huurbasis bij Thes Sport (eerste nationale) en die overeenkomst wordt nu met één seizoen verlengd. Maar eerst ondertekende het sluitstuk nog een contractverlenging bij Malinwa, waardoor hij nu vastligt tot medio 2024.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

KVM moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

3
3
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

24
24
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

20
20
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

6
6
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

60
60
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

101
101
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

156
156
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

96
96
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

230
230
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

77
77
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

151
151
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

121
121
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

75
75
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

214
214
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

213
213
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

183
183
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

565
565
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

172
172
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

229
229
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

611
611
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

240
240
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

146
146
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

183
183

Meer sportnieuws