Mario Balotelli zal Italë niet meer vertegenwoordigen op de Confederations Cup. Maandag werd al bekend dat de spits de halve finale tegen Spanje moest missen, maar AC Milan bevestigde even later dat Balotelli per direct naar huis keert.
De Italiaanse voetballer liep tijdens het duel met Brazilië (4-2 nederlaag) een spierblessure op. Voor bondscoach Cesare Prandelli zorgt het missen van Balotelli voor een hoop stress. De spits was een vaste waarde in het elftal van Italië. Naast de sterke spits moet Prandelli ook Ignazio Abate missen. De rechtsback liep een schouderblessure op en zal niet in actie komen tegen Spanje aankomende donderdag.
Ricardo Montolivo en Andrea Pirlo zijn met een kuitkwetsuur twijfelgevallen voor Italië. Het is nog maar de vraag of zij fit genoeg zijn om in actie te komen donderdag. Het zal voor Prandelli nog een groot karwei worden om een elftal op de been te krijgen om de regerend wereldkampioen te verslaan.
LEES OOK:
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage