Croonen zet Genkse spelersgroep op hun nummer

door
Croonen zet Genkse spelersgroep op hun nummer

Voor KRC Genk heeft het seizoen absoluut niet gebracht wat ervan gehoopt werd. Vorig seizoen wonnen de Limburgers de beker en strandden ze na ijzersterke play-offs op een puntje van de titel en dus was de ambitie dit seizoen om kampioen te worden. Ondanks dat Genk er in de zomer in slaagde zijn kern samen te houden, werd het een tegenvallend jaar.


Ze konden zich immers nooit in de titelstrijd mengen en moesten zich uiteindelijk nog reppen om de play-offs te halen. Met een achtste plaats mochten ze nog net naar de Europe Play-Off, waarin ze wel goed begonnen met een zege in Gent. Ook de beker en de Europa League werden een flop, want daarin sneuvelden ze al voor Nieuwjaar respectievelijk in de achtste finales en de groepsfase.

Voorzitter Peter Croonen deed er in de zomer nochtans alles aan om alle sterkhouders aan boord te houden, ondanks dat spelers als Paul Onuachu, Jhon Lucumi en ander Theo Bongonda's op een stap hogerop leken te azen. Zij konden dit seizoen echter hun niveau van vorig jaar niet evenaren en dat kan de voorzitter maar moeilijk aanvaarden.

PRIJZEN
Bij TV Limburg zet Croonen hen dan ook op hun plaats. "Het moet nog duidelijker dat wij jongens naar hier halen om prijzen te pakken", stelt hij. "En niet alleen om ze beter te maken en hen de volgende stap in hun carrière te laten zetten. De periode dat ze hier zijn, moeten ze met passie voor de club spelen, hun hart moet hier liggen. Ze moeten echt proberen die prijzen samen te pakken."

LEES OOK: Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

Had Genk in de zomer een paar spelers moeten verkopen?

Meest recent

Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

4
4
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

64
64
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

70
70
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

61
61
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

15
15
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

159
159
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

129
129
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

102
102
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

83
83
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

17
17
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

223
223
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

40
40
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

56
56
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

68
68
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

117
117
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

235
235
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

479
479
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

220
220
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

380
380
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

236
236
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

136
136
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

381
381
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

621
621
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

245
245
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

308
308

Meer sportnieuws