Noa Lang beleefde tot dusver nog niet zoveel plezier aan het kalenderjaar 2022 en ook zijn nieuwe selectie bij Oranje was tot dusver niet bepaald een groot succes. Toch zal de smaakmaker van Club Brugge snel de knop moeten omdraaien. De transferperiode komt weer steeds dichterbij en die belooft erg belangrijk te worden voor zijn carrière.
Het is immers geen geheim dat de 22-jarige aanvaller na het seizoen de stap naar een topcompetitie wil zetten. Vorige week meldde La Gazzetta dello Sport ook dat Lang een duidelijke voorkeur van bestemming heeft: zo zou hij zijn zinnen hebben gezet op AC Milan. Lang zou gefascineerd zijn door de Milanese traditieclub en is naar verluidt overtuigd van het sportieve project van coach Stefano Pioli.
En de interesse leek wederzijds. Volgens bovengenoemd dagblad had de sportieve leiding van Milan al verschillende informele contacten om de transfer te bespreken. Maar tot een concreet bod zou het nog niet gekomen zijn en Calciomercato komt nu met slecht nieuws voor de Nederlander. Het Italiaanse medium bevestigt weliswaar dat Lang in beeld is op San Siro, hij zou evenwel geen prioriteit zijn.
POLYVALENTE CDK
Zo zou zijn ploegmaat Charles De Ketelaere veel hoger op de verlanglijst staan. Milan zou onder de indruk zijn geraakt door de kwaliteiten van de jonge Rode Duivel. Bovendien is CDK een erg interessant type omdat hij een alternatief kan vormen op een pak verschillende posities. Meer nog dan Noa Lang zou hij kunnen rekenen op de interesse van de huidige leider in de Serie A.
LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen
Kobe K