Dessers spreekt zich uit over Genk-terugkeer

door
Dessers spreekt zich uit over Genk-terugkeer

KRC Genk wil er in de twee slotspeeldagen van de reguliere competitie alles aan doen om zijn ticket voor de Europe Play-Offs veilig te stellen. Er staan dus nog enkele belangrijke weken op het programma, maar het bestuur is ongetwijfeld ook al naar volgend seizoen toe aan het werken. Het belooft immers weer een drukke zomer te worden in de Cegeka Arena.


Allereerst zullen de Limburgers moeten beslissen wie volgend seizoen de hoofdtrainer wordt. Bernd Storck tekende in het najaar een contract van onbepaalde duur, maar er worden steeds meer bedenkingen geplaatst bij de toekomst van de Duitser. Daarnaast lijkt het een woelige transferperiode te worden. Verschillende spelers, waaronder Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu, komen immers in aanmerking voor een vertrek.

De Gouden Schoen had vorige zomer zelfs al zijn zinnen gezet op een transfer en mogelijk komt het met een jaartje vertraging toch zover. Indien Onuachu vertrekt, zal Genk wel een nieuwe eerste spits moeten aantrekken. En mogelijk hoeft het daar niet ver voor te zoeken. Cyriel Dessers wordt momenteel verhuurd aan Feyenoord en liet daar al mooie dingen zien. De Belgische Nigeriaan lijkt dan ook klaar voor een nieuwe kans in de Cegeka Arena.

ALLEEN MAAR WINNAARS
Of het ook zover zal komen valt voorlopig af te wachten. Feyenoord heeft een aankoopoptie, maar met zo'n 4 miljoen euro zou die wat te hoog liggen. Dessers zelf houdt zijn opties in ieder geval open. "Kijk, ik heb dit vaker gezegd, ik beslis er niet over. Het gaat om wat er in de bestuurskamers gebeurt en ik ben net als ieder ander erg benieuwd wat er gebeurt in de komende maanden. Het is belangrijk dat ik goed blijf presteren, voor Feyenoord en voor Genk. Hopelijk hebben we dan op het einde alleen maar winnaars", vertelt hij bij Rijnmond.

LEES OOK: Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Indien Onuachu vertrekt, moet Dessers zijn kans krijgen als eerste spits ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

37
37
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

69
69
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

98
98
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

38
38
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

132
132
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

58
58
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

129
129
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

65
65
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

115
115
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

31
31
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

147
147
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

569
569
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

175
175
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

501
501
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

91
91
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

486
486
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

135
135
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

365
365
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

141
141
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

285
285
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

316
316
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

814
814
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

99
99
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws