'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

door
'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

De zwanenzang van Eden Hazard bij Real Madrid neemt alsmaar ergere proporties aan. In de pijnlijke 0-4 nederlaag tegen Barcelona bleef de aanvoerder van de Rode Duivels andermaal 90 minuten op de bank gekluisterd. Stilaan is iedereen het er dan over eens dat hij komende zomer best andere oorden opzoekt.


De vraag is echter waar de 31-jarige aanvaller, voor wie Los Blancos tweeënhalf jaar geleden nog meer dan 100 miljoen op tafel legden, dan terecht kan. Een definitieve transfer lijkt momenteel alvast zo goed als uitgesloten. Niet per se omdat Real Madrid haar investering nog wil recupereren, een hopeloze zaak, wel omdat Hazard nog tot 2024 vastligt in Bernabéu. Bovendien geraakte vandaag bekend dat onze landgenoot daar een salaris van ruim twee miljoen per maand opstrijkt.

Hazard verdient zo zelfs meer dan Kylian Mbappé, hét toptarget om hem te vervangen bij zijn huidige werkgever, bij PSG. Gezien zijn matige prestaties de voorbije jaren, waarin de dribbelkont tevens getergd werd voor blessures, een loodzwaar contract dat niemand zomaar wil overnemen. Desalniettemin beseft men in Madrid dat de huidige situatie niet kan blijven duren. Het plan zou daarom zijn om Hazard uit te lenen, waarbij de Spanjaarden een deel van zijn torenhoge loon blijven dekken.

GEFRUSTREERD
Het lijkt zowat de enige manier om de kosten nog enigszins te drukken. Zelf is Hazard volgens Goal trouwens verbijsterd, bedroefd en gefrustreerd dat hij geen kansen meer krijgt van Carlo Ancelotti. De 116-voudig international is ervan overtuigd dat zijn fysieke problemen achter de rug liggen, en zou zelfs van mening zijn dat hij nog nooit zo fit is geweest. Toch laat Ancelotti hem dus echter volledig links liggen. Een al dan niet tijdelijk vertrek, wellicht terug richting Engeland, lijkt de enige uitweg.

LEES OOK: Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

Hazard moet harder op tafel kloppen

Meest recent

Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

2
2
Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

20
20
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

91
91
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

148
148
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

255
255
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

50
50
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

238
238
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

381
381
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

132
132
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

113
113
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

544
544
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

79
79
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

389
389
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

212
212
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

343
343
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

493
493
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

284
284
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

249
249
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

328
328
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

406
406
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

334
334
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

504
504

Meer sportnieuws