Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

door
Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

De Rode Duivels maken zich op voor duels tegen Ierland en Burkina Faso, en ook onze Noorderburen zullen de komende week twee oefeninterlands afwerken. Zij krijgen met Denemarken en Duitsland welaanzienlijk sterkere tegenstanders tegenover zich. En ook Noa Lang is van de partij.


Dat ondanks het feit dat Lang de laatste weken geen eerste keuze meer is bij Club Brugge, en in een dipje lijkt te zitten. Op zijn persconferentie werd Van Gaal de vraag gesteld of hij al met Lang had gepraat, en daar antwoordde die best bitsig op. “Hij is pas net gearriveerd. En daarbij, dat gaat jou niets aan. Dat is privé. Vanavond heb ik 6 gesprekken met spelers. Morgenavond met 7. Ik denk niet dat een andere bondscoach dat al gedaan heeft”, klonk het immers.

Met speelminuten bij de respectievelijke clubs van de spelers lijkt Van Gaal bovendien niet al te veel rekening te houden. Zo behoort ook Memphis Depay tot de selectie, terwijl die bij Barça dan weer als wisselpion wordt gebruikt. “Moet ik hem dan niet gaan selecteren, omdat hij niet speelt bij Barcelona? Terwijl hij bij Oranje altijd een goal maakt. Maar ik heb natuurlijk liever dat ze spelen”, was daar zijn oordeel.

POSITIEF OP CORONA
Inmiddels kwam ook het nieuw naar buiten dat de bondscoach van Oranje positief heeft getest op het coronavirus. Hij zal dan ook in isolatie vertoeven, net als andere leden van de staf. Best ironisch toch dat Van Gaal net nu positief test, daar hij nog maar net had gezegd dat hij erover dacht om niet-gevaccineerde spelers thuis te laten van het WK in Qatar.


LEES OOK: Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Terecht dat Lang werd geselecteerd?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

15
15
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

58
58
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

25
25
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

33
33
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

100
100
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

186
186
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

101
101
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

202
202
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

74
74
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

117
117
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

127
127
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

58
58
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

242
242
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

152
152
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

200
200
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

210
210
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

203
203
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

138
138
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

333
333
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

152
152
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

684
684
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

497
497
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

290
290
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

122
122

Meer sportnieuws