Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

door
Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

De Rode Duivels maken zich op voor duels tegen Ierland en Burkina Faso, en ook onze Noorderburen zullen de komende week twee oefeninterlands afwerken. Zij krijgen met Denemarken en Duitsland welaanzienlijk sterkere tegenstanders tegenover zich. En ook Noa Lang is van de partij.


Dat ondanks het feit dat Lang de laatste weken geen eerste keuze meer is bij Club Brugge, en in een dipje lijkt te zitten. Op zijn persconferentie werd Van Gaal de vraag gesteld of hij al met Lang had gepraat, en daar antwoordde die best bitsig op. “Hij is pas net gearriveerd. En daarbij, dat gaat jou niets aan. Dat is privé. Vanavond heb ik 6 gesprekken met spelers. Morgenavond met 7. Ik denk niet dat een andere bondscoach dat al gedaan heeft”, klonk het immers.

Met speelminuten bij de respectievelijke clubs van de spelers lijkt Van Gaal bovendien niet al te veel rekening te houden. Zo behoort ook Memphis Depay tot de selectie, terwijl die bij Barça dan weer als wisselpion wordt gebruikt. “Moet ik hem dan niet gaan selecteren, omdat hij niet speelt bij Barcelona? Terwijl hij bij Oranje altijd een goal maakt. Maar ik heb natuurlijk liever dat ze spelen”, was daar zijn oordeel.

POSITIEF OP CORONA
Inmiddels kwam ook het nieuw naar buiten dat de bondscoach van Oranje positief heeft getest op het coronavirus. Hij zal dan ook in isolatie vertoeven, net als andere leden van de staf. Best ironisch toch dat Van Gaal net nu positief test, daar hij nog maar net had gezegd dat hij erover dacht om niet-gevaccineerde spelers thuis te laten van het WK in Qatar.


Terecht dat Lang werd geselecteerd?

Meest recent

Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

10
10
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

4
4
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

11
11
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

16
16
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

106
106
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

592
592
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

168
168
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

100
100
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

31
31
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

220
220
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

117
117
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

317
317
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

212
212
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

392
392
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

216
216
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

43
43
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

124
124
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

214
214
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

199
199
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

749
749

Meer sportnieuws