Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

door
Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

De Rode Duivels maken zich op voor duels tegen Ierland en Burkina Faso, en ook onze Noorderburen zullen de komende week twee oefeninterlands afwerken. Zij krijgen met Denemarken en Duitsland welaanzienlijk sterkere tegenstanders tegenover zich. En ook Noa Lang is van de partij.


Dat ondanks het feit dat Lang de laatste weken geen eerste keuze meer is bij Club Brugge, en in een dipje lijkt te zitten. Op zijn persconferentie werd Van Gaal de vraag gesteld of hij al met Lang had gepraat, en daar antwoordde die best bitsig op. “Hij is pas net gearriveerd. En daarbij, dat gaat jou niets aan. Dat is privé. Vanavond heb ik 6 gesprekken met spelers. Morgenavond met 7. Ik denk niet dat een andere bondscoach dat al gedaan heeft”, klonk het immers.

Met speelminuten bij de respectievelijke clubs van de spelers lijkt Van Gaal bovendien niet al te veel rekening te houden. Zo behoort ook Memphis Depay tot de selectie, terwijl die bij Barça dan weer als wisselpion wordt gebruikt. “Moet ik hem dan niet gaan selecteren, omdat hij niet speelt bij Barcelona? Terwijl hij bij Oranje altijd een goal maakt. Maar ik heb natuurlijk liever dat ze spelen”, was daar zijn oordeel.

POSITIEF OP CORONA
Inmiddels kwam ook het nieuw naar buiten dat de bondscoach van Oranje positief heeft getest op het coronavirus. Hij zal dan ook in isolatie vertoeven, net als andere leden van de staf. Best ironisch toch dat Van Gaal net nu positief test, daar hij nog maar net had gezegd dat hij erover dacht om niet-gevaccineerde spelers thuis te laten van het WK in Qatar.


Terecht dat Lang werd geselecteerd?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

228
228
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

91
91
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

83
83
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

41
41
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

179
179
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

274
274
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

162
162
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

508
508
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

122
122
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

220
220
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

410
410
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

201
201
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

270
270
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

273
273
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

534
534
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

95
95
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

158
158
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws