Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

door
Van Gaal reageert bitsig op kwestie Noa Lang

De Rode Duivels maken zich op voor duels tegen Ierland en Burkina Faso, en ook onze Noorderburen zullen de komende week twee oefeninterlands afwerken. Zij krijgen met Denemarken en Duitsland welaanzienlijk sterkere tegenstanders tegenover zich. En ook Noa Lang is van de partij.


Dat ondanks het feit dat Lang de laatste weken geen eerste keuze meer is bij Club Brugge, en in een dipje lijkt te zitten. Op zijn persconferentie werd Van Gaal de vraag gesteld of hij al met Lang had gepraat, en daar antwoordde die best bitsig op. “Hij is pas net gearriveerd. En daarbij, dat gaat jou niets aan. Dat is privé. Vanavond heb ik 6 gesprekken met spelers. Morgenavond met 7. Ik denk niet dat een andere bondscoach dat al gedaan heeft”, klonk het immers.

Met speelminuten bij de respectievelijke clubs van de spelers lijkt Van Gaal bovendien niet al te veel rekening te houden. Zo behoort ook Memphis Depay tot de selectie, terwijl die bij Barça dan weer als wisselpion wordt gebruikt. “Moet ik hem dan niet gaan selecteren, omdat hij niet speelt bij Barcelona? Terwijl hij bij Oranje altijd een goal maakt. Maar ik heb natuurlijk liever dat ze spelen”, was daar zijn oordeel.

POSITIEF OP CORONA
Inmiddels kwam ook het nieuw naar buiten dat de bondscoach van Oranje positief heeft getest op het coronavirus. Hij zal dan ook in isolatie vertoeven, net als andere leden van de staf. Best ironisch toch dat Van Gaal net nu positief test, daar hij nog maar net had gezegd dat hij erover dacht om niet-gevaccineerde spelers thuis te laten van het WK in Qatar.


Terecht dat Lang werd geselecteerd?

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

11
11
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

78
78
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

52
52
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

253
253
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

111
111
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

94
94
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

121
121
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

104
104
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

171
171
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

169
169
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

180
180
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

222
222
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

357
357
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

157
157
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

170
170
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

104
104
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

230
230
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

864
864
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

572
572
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

400
400
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

241
241
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

279
279
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws