In verschillende andere continenten blijft de transferperiode geopend, waardoor ook de Europese ploegen nog namen kunnen zien vertrekken. Bovendien kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities tijdelijk van club veranderen. Daarnaast wordt er achter de schermen ook al volop gewerkt aan transfers voor volgend seizoen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste nieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.
JUPILER PRO LEAGUE
Sergio Gomez voelt zich heel gelukkig bij RSC Anderlecht en zit momenteel absoluut niet met een transfer in zijn hoofd, zo laat hij verstaan in gesprek met La Dernière Heure. De Spaanse belofte-international focust zich op een goed seizoenseinde met de bekerfinale en de Champions’ Play-offs in het vooruitzicht. Mogelijk blijft hij daarna ook nog een jaartje. Moest de Spanjaard toch vertrekken, zou RSCA op meer dan 18 miljoen euro hopen.

Antwerp FC toonde zich afgelopen zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. En CEO Sven Jaecques laat bij Sporza verstaan dat de selectie na het seizoen opnieuw versterkt zal worden. "We weten goed wat er nog bij moet, welke profielen bij welke positie. Daar kunnen we mee beginnen als we weten waar we eindigen dit seizoen", klinkt het. Veel zal allicht afhangen van welk Europees ticket de Great Old uit de brand kan slepen.
BUITENLAND
Eden Hazard zou na het seizoen wel eens kunnen terugkeren naar de Premier League. Volgens Eurosport zijn er alvast drie Engelse ploegen met belangstelling. Daarbij ook zijn ex-werkgever Chelsea FC. Gezien de huidige situatie van de Blues lijkt een terugkeer echter alleen mogelijk indien de club eerst doorverkocht wordt. Het steenrijke Newcastle United wordt eveneens genoemd, net zoals West Ham United. Die twee laatste clubs zouden zelfs al officiële contacten hebben gelegd.

Volgens Marca zijn de onderhandelingen tussen Real Madrid en Kylian Mbappé in grote lijnen afgerond. De Spaanse sportkrant beweert dat de aanvaller voor volgende week vrijdag zijn kribbel zal zetten onder een langdurig contract in het Estadio Santiago Bernabeu. Uit respect voor PSG zou de officiële aankondiging wel pas na het seizoen gemaakt worden. De aanvaller zou tussen de 60 en 80 miljoen euro verdienen aan tekengeld. En ook het salaris van Mbappé mag gezien worden: zo'n 25 miljoen euro/jaar.

En mogelijk ziet Paris Saint-Germain nog een superster vertrekken. De bekende journalist Romain Molina laat via zijn Youtube-kanaal namelijk weten dat de Qatarese eigenaars komende zomer van Neymar Jr. af willen. De vraag is echter welke club bereid zal zijn om te investeren in zijn komst. Gezien zijn lopende contract tot 2025 en zijn commerciële waarde, zal er sowieso een flink bedrag op tafel moeten komen.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano wil Mohamed Salah graag bij Liverpool FC blijven, maar dan wel aan betere voorwaarden dan de huidige. De twee partijen zaten vorig jaar al vergeefs aan tafel over een verlenging, sindsdien vonden er geen nieuwe gesprekken plaats. Romano weet ook dat Salah en zijn entourage niet van plan zijn om het huidige voorstel van de club te aanvaarden. Komt er geen nieuw voorstel, dan zou de Egyptenaar in 2023 gratis vertrekken.
LEES OOK: Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash
Kobe K