Edinson Cavani ziet het wel zitten om bij Chelsea onder trainer José Mourinho te werken. De oefenmeester, die onlangs werd vastgelegd en maandag werd gepresenteerd bij de Londense club, zou ook daadwerkelijk interesse hebben.
Napoli-president Aurelio De Laurentiis liet onlangs weten snel een belletje te verwachten van Chelsea. Als het aan Cavani ligt, komen Napoli en Chelsea tot een overeenkomst. Ook Manchester City zou interesse hebben. "Ik weet niet of ze een bod hebben gedaan op me. Ik weet wel dat het mooi is om onder een trainer als José Mourinho of Manuel Pellegrini te spelen", aldus Cavani tegen
Sky Sports.
"En als de juiste tijd is aangebroken zou het geweldig zijn om voor een van deze teams te spelen. Als kind droomde ik daar al van, maar nu denk ik alleen aan Uruguay", doelt de spits op de aanstaande
WK-kwalificatiewedstrijd. "In mijn carrière heb ik altijd te maken gehad met geruchten dat ik bij een andere team zou tekenen en ik moet gewoon mijn voeten op de grond zien te houden."
Volgend seizoen krijgt Cavani te maken met Rafael BenÃtez als trainer. "Ik weet het niet, ik denk dat er andere factoren zijn die mijn toekomst kunnen bepalen. Ik heb een contract bij Napoli, maar er zijn ook wat gesprekken, op dit moment is niets zeker. Wat ik weet is dat ik bij Napoli hoor, dat ik denk aan het nationale team, omdat we een lastig kwalificatieduel voor de kiezen krijgen en er komt een toernooi aan."
"Dat is het enige waar ik momenteel aan denk", aldus Cavani, die ook even in ging op de toekomst van ploeggenoot Luis Suárez. "Dat hangt van veel dingen af. Het Engelse voetbal past bij zijn manier van spelen, maar uiteindelijk is het een persoonlijke beslissing."
LEES OOK:
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'