'PSG doet Europa beven met komst PL-sterspeler'

door
'PSG doet Europa beven met komst PL-sterspeler'

Paris Saint-Germain stevent in Frankrijk op de landstitel af en liet een sterke indruk achter in de Champions League-heenmatch tegen Real Madrid. Maar ondertussen wordt achter de schermen ook al naar volgend seizoen toegewerkt. Zo zouden de Parijzenaars komende zomer opnieuw hard willen toeslaan op de transfermarkt.


Waar PSG in de voorbije jaren monstersommen betaalde om sterren naar het Parc des Princes te halen, gooide de club het vorige zomer over een andere boeg. Zo werd de focus gelegd op grote namen die transfervrij vielen op te pikken en vervolgens verleid konden worden met een riant salaris. Onder meer Lionel Messi, Sergio Ramos, Gianluigi Donnarumma en Georgino Wijnaldum belandden op die manier in de Franse hoofdstad.

En ook nu speuren de Fransen naar spelers die vanwege hun contractsituatie een interessant koopje kunnen vormen. Voor het middenveld wordt bijvoorbeeld Franck Kessié, die in de laatste maanden van zijn overeenkomst bij AC Milan zit, gevolgd. Maar volgens The Telegraph staan nog andere grote namen op het verlanglijstje. Zo zou PSG overwegen een poging te doen om niemand minder dan N'Golo Kanté binnen te halen.

CHELSEA TWIJFELT
De wereldkampioen gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Chelsea FC. Indien hij niet verlengt, zijn de Blues dus genoodzaakt om mee te werken aan een transfer om een gratis vertrek te voorkomen. Kanté is nog steeds van goudwaarde voor de Londenaren, maar wordt eind volgende maand alweer 31 jaar. Daardoor zou Chelsea twijfelen om hem een nieuwe en langdurige verbintenis voor te schotelen. Van die situatie zou PSG dus willen profiteren.

LEES OOK: Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Kanté is op zijn positie nog steeds één van de drie beste spelers ter wereld ...

Meest recent

CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

2
2
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

125
125
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

216
216
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

307
307
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

63
63
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

19
19
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

302
302
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

255
255
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

47
47
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

540
540
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

540
540
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

157
157
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

297
297
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

414
414
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

93
93
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

76
76
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

86
86
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

290
290
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

280
280
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

124
124
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

385
385
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

657
657
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

74
74
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

289
289
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

156
156

Meer sportnieuws