Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany deed het al eens, maar werd richting uitgang geduwd. Gaat hij ooit nog eens terugkeren naar het Lotto Park?
LEES OOK: Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku
Kompany ooit terug naar Anderlecht?Anthony Vanden Borre kent Kompany uiteraard maar al te goed. Wat brengt de toekomst voor Vince The Prince, die het nu geweldig doet bij Bayern München? Vanden Borre sprak over zijn ex-ploegmaat.
"Hij wil elke trofee winnen. Zelf hoop ik dat hij op een dag bondscoach wordt. En wie weet keert hij over vijftien jaar terug naar Anderlecht om er voorzitter te worden, of wordt hij president van de FIFA”, dacht Vanden Borre luidop bij Humo.
Wereldtop volgt Kompany nadrukkelijk
Hans Vandeweghe sprak Kompany meerdere keren in diens voetbalcarrière. Volgens de ervaren journalist zal hij niet snel terugkeren naar België. “Tot zijn 50ste zal hij wel voor de dug-out staan."
"Hij heeft de komende twintig jaar sowieso de topploegen voor het uitkiezen – Real Madrid, Barcelona, Manchester City: ze pakken hem allemaal. Want op een bepaald moment zullen ze zelfs bij Bayern uitgekeken raken op hem. Naar België zie ik hem nooit meer terugkeren: Vincent moet aan de top blijven", aldus de journalist.
Toch hopen velen ook dat hij op een dag de bondscoach zal worden van de Rode Duivels. Iets wat mogelijk wel eens zou kunnen gebeuren. Maar dat is iets voor binnen héél veel jaren.
Claudio Reulens