PL-legende steunt Lukaku na nieuwe nachtmerrie

door
PL-legende steunt Lukaku na nieuwe nachtmerrie

Romelu Lukaku had gehoopt om na zijn belangrijke doelpunten op het WK voor clubs, een doorstart te nemen in de Premier League. Maar dat lukte zaterdagnamiddag allerminst. Zijn Chelsea won dan wel nipt van Crystal Palace, voor de Rode Duivel zelf werd het andermaal een non-match.


De aanvaller werkte weliswaar hard en woog op die manier ook op de thuisdefensie, maar voorts amper in het spel voor. In totaal raakte hij amper zeven keer de bal. Daarnaast verloor hij al zijn duels (4 stuks) en kon hij geen enkel schot afvuren. Ook kon hij de bal nul keer raken in de zestien van de tegenstander. Kortom, een complete wanprestatie. Al was dat zeker niet alleen zijn eigen schuld.

Lukaku kreeg immers geen enkele bruikbare bal van zijn ploegmaats en werd niet bepaald gezocht. Bij Match of The Day kreeg hij dan ook steun van Premier League-legende Alan Shearer. "Wat is het nut van 90 miljoen pond te betalen als je niet naar zijn kwaliteiten speelt?", trok de analist van leer. "Dat is zeer frustrerend. Het is duidelijk dat ze hier ook niet aan werken op training want tijdens de matchen doen ze niets voor hem."

WOEDEND OP PLOEGMAATS
Ook presentator Gary Lineker heeft weinig begrip voor het spel van Chelsea. De ex-international vindt zelfs dat Lukaku op tafel moet kloppen. "Toen ik destijds onvoldoende bruikbare ballen kreeg, zou ik woedend zijn. Ik zou mijn ploegmaats aanpakken en schreeuwen om die bal", aldus Lineker. "Ze moeten de bal vaker spelen in de zone waar de spits staat. Hoe kan je zoveel geld betalen voor iemand en dan niet gebruik maken van zijn sterktes?", aldus Ian Wright.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Lukaku moet weer vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

26
26
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

37
37
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

198
198
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

200
200
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

46
46
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

228
228
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

63
63
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

95
95
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

107
107
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

113
113
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

540
540
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

84
84
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

217
217
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

128
128
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

518
518
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

205
205
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

120
120
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

305
305
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

186
186
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

320
320
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

617
617
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

276
276
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

140
140

Meer sportnieuws