Binnen een dikke week staat Club Brugge voor een thuismatch tegen Antwerp FC, een clash tussen twee titelpretendenten dus. Maar eerst wacht in de Jupiler Pro League nog een uitwedstrijd. Zo gaan Alfred Schreuder en zijn manschappen zondagnamiddag op bezoek bij KAS Eupen.
In principe mag die verplaatsing geen grote problemen opleveren voor de regerende kampioen. In de competitie is Eupen al een tijdje bezig aan een tegenvallende reeks, wat begin deze week ook leidde tot het ontslag van coach Stefan Krämer. Voor een aantal spelers van Blauw-Zwart lijkt dit dus een ideale gelegenheid om vertrouwen te tanken. En dat hebben enkele Bruggelingen ook nodig. Niet in het minst Noa Lang.
Onder meer door schorsing en een corona-besmetting, loopt de runner-up van de Gouden Schoen al een tijdje te zoeken naar zijn beste vorm. Maar zijn coach Alfred Schreuder kwam vrijdagmiddag met hoopgevend nieuws. "Hij heeft deze week weer prima getraind", klonk het op de persbabbel van de Nederlandse trainer. "Ook vorige week was hij al goed op training. Maar fysiek is hij nog niet daar waar we hem hebben willen. Dat gaf hij zelf ook aan na de match, hij zat helemaal kapot."
HARD WERKEN
Voorlopig heeft Schreuder nog niet kunnen werken met de beste Lang. Maar hij heeft er vertrouwen in dat zijn landgenoot weldra weer op topniveau zit. "Hij heeft natuurlijk corona gehad. Het was zonde voor hem dat hij daardoor een extra wedstrijd en een week training moest missen. Maar hij werkt echt hard en doet goed zijn best. Het belangrijkste is dat hij niet tegen zichzelf gaat voetballen en de dingen doet waar hij goed in is. Dan hopen we dat hij snel weer op topniveau is. Want een Noa Lang in topvorm hebben we allemaal nodig", aldus de trainer.
LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust
Kobe K