TU: 'Clement pakt sterkhouder mee, Antwerp wil fors uitpakken'

door
TU: 'Clement pakt sterkhouder mee, Antwerp wil fors uitpakken'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het is slechts een kwestie van tijd vooraleer Philippe Clement Club Brugge zal verlaten. In Frankrijk is men zeker dat de onderhandelingen tussen de trainer en AS Monaco nagenoeg zijn afgerond. Clement zal wellicht niet alleen vertrekken uit het Jan Breydelstadion. De verwachting is dat de trainer ook zijn vaste assistenten zal meenemen naar het Prinsdom. Maar journalist Sacha Tavolieri stelt dat de trainer ook meteen een sterkhouder van Club naar zijn nieuwe werkgever zou willen lokken. Clinton Mata zou namelijk ook in beeld zijn bij Monaco. Ondertussen is aanvaller Ismail Diaz naar verluidt in beeld op Jan Breydel.

Antwerp FC zou deze winter nog een extra verdediger willen aantrekken. De weldra transfervrije Thomas Vermaelen zou één van de opties zijn. Maar het Turkse Fotomac, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, stelt nu dat ook Christian Luyindama in beeld zou zijn op de Bosuil. De beresterke Congolees zit momenteel op een zijspoor bij Galatasaray. Het medium maakt melding van een huurbeurt met aankoopoptie, al werd de berichtgeving voorlopig nog niet bevestigd.

KRC Genk pakte twee jaar geleden trots uit met de komst van Marius Könkkölä, een 16-jarig toptalent uit Finland. De offensieve middenvelder lijkt zich echter niet helemaal ontwikkeld te hebben zoals gehoopt, want nu verlaat hij de Limburgers alweer. Hij keert terug naar zijn thuisland, waar AC Oulu aankondigt Könkkölä gestrikt te hebben. De jeugdinternational tekende een contract voor twee jaar bij zijn nieuwe club.

KAS Eupen dreigt één van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Volgens The Athletic gaat Edo Kayembe zijn carrière verderzetten in de Premier League. De middenvelder zou weldra zijn handtekening gaan zetten bij Watford, dat de voorbije jaren onder invloed van Mogi Bayat al regelmatig in ons land kwam shoppen.

BUITENLAND
Eden Hazard blijft gelinkt worden aan een vertrek bij Real Madrid, maar een transfer naar Liverpool FC lijkt er niet in te zitten. Volgens informatie van El Nacional zou Jürgen Klopp zijn bestuur nochtans hebben gevraagd om Hazard te rekruteren, maar het enige nadeel is dat de clubleiding van Liverpool niet gelooft in een terugkeer van de Rode Duivel naar zijn beste niveau. Het lijkt er dan ook steeds meer op dat Hazard deze winter gewoon in Madrid zal blijven.

Enkele dagen geleden raakte bekend dat Lukasz Teodorczyk op zoek mocht naar een nieuwe club. Het contract van de gewezen topschutter van de Jupiler Pro League bij Udinese werd ontbonden, na een rampzalige passage bij de Italiaanse club. Maar inmiddels zou hij zijn volgende club alweer beet hebben. Poolse en Turkse media melden immers dat Besiktas meer dan waarschijnlijk zijn nieuwe bestemming zal worden.

LEES OOK: Hazard emotioneel door Mourinho: “Wil je dat ik huil?”

Denkt u dat de opvolger van Clement uit binnen- of buitenland komt?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

27
27
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

15
15
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

39
39
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

19
19
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

142
142
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

33
33
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

43
43
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

58
58
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

179
179
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

156
156
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

83
83
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

70
70
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

160
160
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

192
192
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

47
47
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

60
60
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

84
84
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

840
840
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

162
162
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

291
291
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

270
270
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

288
288

Meer sportnieuws