'Miljoenenbod onderweg: Haaland naar Premier League'

door
'Miljoenenbod onderweg: Haaland naar Premier League'

Het kalenderjaar 2022 staat voor de deur en dat belooft ook vanuit transferperspectief een erg interessant jaar te worden. Een aantal van de beste spelers van Europa komen immers in aanmerking om van club te veranderen. Erling Haaland bijvoorbeeld, lijkt zich op te maken voor de stap naar de absolute top.


De Noorse doelpuntenmachine belandde begin 2020 bij Borussia Dortmund. Daar groeide hij in de voorbije twee jaren uit tot één van de dodelijkste spitsen in het mondiale voetbal. Dit seizoen zit hij bijvoorbeeld alweer aan 19 doelpunten in 16 duels namens zijn clubs. Die duizelingwekkende cijfers maken van Haaland één van de meest gegeerde spelers op de Europese markt.

Hoewel Dortmund hem liefst nog een jaartje wil houden, is de kans groot dat hij in de zomermercato vertrekt uit het Signal Iduna Park. Haaland werd al gelinkt aan tal van grootmachten. FC Barcelona is kandidaat, maar beschikt allicht over onvoldoende middelen. Real Madrid wil eerst de komst van Kylian Mbappé beklinken. Ook Paris Saint-Germain werd al genoemd, daar lijkt de Noor echter zelf weinig voor te voelen. En dus wordt logischerwijs richting de Premier League gekeken.

MILJOENEN VAN CITY
Chelsea, Manchester United, Liverpool ... zowat alle Engelse topclubs passeerden al de revue. Maar volgens SPORT is Manchester City momenteel het meest concreet. De Engelse kampioen haalde afgelopen zomer geen vervanger voor Sergio Agüero en dreigt nu ook Ferran Torres aan Barcelona te verliezen. Daarom zou coach Pep Guardiola een absolute topspits willen aantrekken na het seizoen en Haaland geldt daarbij als topfavoriet. Aan financiële middelen alvast geen gebrek in het Etihad Stadium, er zou dan ook snel een bod verwacht mogen worden.

LEES OOK: Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

🚀

Haaland is gemaakt voor de Premier League ...

Meest recent

'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

1
1
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

44
44
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

13
13
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

25
25
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

117
117
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

124
124
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

44
44
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

48
48
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

167
167
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

172
172
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

58
58
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

248
248
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

414
414
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

195
195
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

156
156
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

531
531
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

395
395
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

120
120
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

46
46
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

127
127
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

335
335
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

173
173
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

185
185

Meer sportnieuws