Krämer met dubbel gevoel, Still looft Nicholson

21 stemmen
Krämer met dubbel gevoel, Still looft Nicholson

Charleroi mocht vandaag drie punten bijschrijven. De Carolo's pakten de volle buit op het veld van Eupen, met dank aan een hattrick van Shamar Nicholson. De Jamaicaan rolde de Panda's zowat op zijn eentje op.


Charleroi blijft zich dit seizoen opwerpen als een kandidaat voor de Champions' play-offs. De Henegouwers blijven door de zege in de oostkantons volop in de running voor de eerste vier plaatsen. Ze hadden in de eerste helft hun schaapjes al op het droge. Gholizadeh bracht de bezoekers binnen de eerste tien minuten op voorsprong. Nicholson zorgde met twee treffers voor de rust voor de geruststellende 0-3. Daar deed de Jamaicaan na de pauze nog eentje bij. Zo zorgde hij meteen voor de eindstand.

STILL LOOFT SCORENDE NICHOLSON

Na afloop van het duel was Charleroi-coach Edward Still uiteraard in zijn nopjes. Hij had erg mooie woorden over voor Nicholson. "Nicholson heeft vandaag misschien wel de perfecte wedstrijd gespeeld. Zijn werk zonder bal was top. Als hij zo’n energie geeft naar de ploeg zonder bal, dan doen de andere spelers er ook alles aan om hem in een goede positie te brengen met bal", tekende Sporza op.

Thuiscoach Stefan Krämer dacht dat er meer had ingezeten voor zijn ploeg. Zeker gezien het aantal mogelijkheden. Al zag hij vandaag zeer trefzekere Zebra's. "Nog meer kansen creëren is niet mogelijk. Soms lukt het gewoon niet om te scoren in het voetbal. Dat doet pijn, maar je moet het accepteren. Charleroi was heel efficiënt. Dat is een combinatie van kwaliteit en een beetje geluk", klonk het. 

LEES OOK: Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Speelt Charleroi POI?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

81
81
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

232
232
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

18
18
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

128
128
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

67
67
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

94
94
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

169
169
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

672
672
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

168
168
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

343
343
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

181
181
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

467
467
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

443
443
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

324
324
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

171
171
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

283
283
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

75
75
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

393
393
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

121
121
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

419
419
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

181
181
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

347
347
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

49
49
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

251
251
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

284
284

Meer sportnieuws