Uitblinker KV Kortrijk heeft boodschap voor Belhocine

88
Uitblinker KV Kortrijk heeft boodschap voor Belhocine

KV Kortrijk hield gisteren de drie punten thuis tegen OH Leuven. De Kerels trokken de overwinning over de streep dankzij een late treffer van Faïz Selemani. KVK staat daardoor wat comfortabeler in de middenmoot.


De wedstrijd kon nochtans niet slechter beginnen voor de thuisploeg. Heel kort na de aftrap trok ref Jasper Vergroote immers al een rode kaart voor Palaversa. Dat deed hij na een tussenkomst van VAR Nicolas Laforge. KVK liet het hoofd echter niet hangen en kwam na dik een uur zelfs op voorsprong via Sainsbury, na eerder een rode kaart voor bezoeker Kaba. OHL trok de bordjes daarna in evenwicht via Sekidika, maar Selemani bracht het thuispubliek in vervoering met de winnende goal in de 89ste minuut.

UITBLINKER MBAYO

Dylan Mbayo liet OHL gisteren meermaal sterretjes zien. De 20-jarige aanvaller mocht dit seizoen voor het eerst starten in de JPL en bedankte met een goede prestatie. Hij hoopt op meer speelgelegenheid in de toekomst. "Ik heb er hard voor gewerkt en hoop op dit elan verder te gaan. Het is mijn bedoeling om iedere week in de basis te staan. Ik ben er alvast klaar voor", tekende Het Laatste Nieuws op.

Mbayo stapte in augustus over naar KVK van AA Gent. Bij de Buffalo's leek hij geen toekomst meer te hebben en in het Guldensporenstadion wou hij zijn carrière nieuw leven inblazen. Dat leek gisteren alvast goed te lukken. Al moet hij wel nog wat werken aan zijn statistieken. In de vijftien wedstrijden voor KVK waarin hij in actie kwam, staat de teller voorlopig nog op nul doelpunten en nul assists. Een werkpunt dus.


LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Moet hij elke week starten?

Meest recent

Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

2
2
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

12
12
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

65
65
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

73
73
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

83
83
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

58
58
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

13
13
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

32
32
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

97
97
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

54
54
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

35
35
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

89
89
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

134
134
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

322
322
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

114
114
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

80
80
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

205
205
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

51
51
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

193
193
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

754
754
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

67
67
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

102
102
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

75
75
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

77
77
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

390
390

Meer sportnieuws