Anderlecht stelt voorbeeld na beslissing Overlegcomité

door
Anderlecht stelt voorbeeld na beslissing Overlegcomité

De coronacijfers gaan de laatste tijd opnieuw in stijgende lijn, wat het vermoeden deed rijzen dat de maatregelen opnieuw steviger worden aangeschroefd. Dat moest vandaag zien te blijken, na de beslissingen van het Overlegcomité.


Premier De Croo kwam intussen met een persconferentie waarin de nieuwe maatregelen uit de doeken werden gedaan, en die bleven eigenlijk wel beperkt. Zeker voor het Belgische profvoetbal en haar supporters. Zo zullen die als bijkomende maatregel enkel opnieuw een mondmasker moeten dragen in het stadion, dat naast het voorleggen van een Covid Safe Ticket.

Dat lijkt dus allemaal best mee te vallen, althans voorlopig. Zo zullen de bevoegde instanties de cijfers uiteraard nauwlettend in de gaten blijven houden, en bij stijgende cijfers ongetwijfeld opnieuw ingrijpen. Een terugtrekking van de supportersaantallen is op dit moment dus evenwel nog niet aan de orde. JPL-clubs mogen hun stadions dus blijven vullen.

Anderlecht handelt snel
Zoals gezegd dienen de fans in het stadion dus wel opnieuw een mondmasker te dragen, terwijl er ook nog steeds een Covid Safe Ticket dient te worden voorgelegd. Anderlecht besliste alvast om snel te handelen, en stelde een voorbeeld voor de andere Belgische profclubs om hun fans te informeren over deze verstrenging. Zondag speelt Paars-Wit immers een thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk, wanneer de nieuwe regels al in voege treden.

LEES OOK: Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

De regels hadden strenger moeten zijn...

Meest recent

Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

4
4
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

9
9
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

62
62
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

61
61
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

196
196
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

65
65
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

114
114
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

316
316
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

47
47
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

395
395
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

50
50
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1148
1148
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

519
519
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

244
244
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

226
226
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

122
122
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

248
248
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

74
74
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

531
531
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

620
620
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

161
161
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

201
201
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

163
163
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

357
357

Meer sportnieuws