Opstelling Duivels: Martinez maakt duidelijke keuze

704
Opstelling Duivels: Martinez maakt duidelijke keuze

Zaterdagavond kunnen de Rode Duivels opnieuw geschiedenis schrijven. Indien ze hun ticket voor het WK 2022 verzilveren, zou het de eerste keer worden dat ons land zich plaatst voor de vijfde opeenvolgende eindronde van een EK of WK. Daarvoor moeten ze op eigen veld zien te winnen tegen Estland.


In principe mag het nummer 105 op de FIFA-ranking geen problemen opleveren. De 2-5-overwinning van in de heenwedstrijd is alvast veelzeggend. Maar desondanks zal bondscoach Roberto Martinez geen risico's nemen: hij wil zaterdagavond absoluut de klus klaren, zodat de Duivels volgende week zonder enige vorm van druk naar Wales kunnen afreizen. De verwachting is dan ook dat hij duidelijke keuzes maakt en dat er geen experimenten zullen doorgevoerd worden in de basiself.

In doel mogen we alvast Thibaut Courtois verwachten. Die sloot vrijdag weer aan tijdens de groepstraining, nadat hij in de dagen voordien nog binnen bleef. Achterin is het trio Boyata-Denayer-Vertonghen de meest voor de hand liggende optie. Timothy Castagne en Yannick Carrasco krijgen op de flanken normaal gezien de voorkeur op onder meer Thomas Meunier en Thorgan Hazard.

MET VANAKEN
Op het middenveld is Youri Tielemans er niet bij. Allicht mag Hans Vanaken hierdoor opnieuw starten. Mogelijk krijgt de spelmaker van Club Brugge wel een iets hogere rol, waardoor Kevin De Bruyne plaatsneemt naast Axel Witsel op het middenveld. Voorin tot slot, bevestigde Martinez al dat Christian Benteke start als diepste man. In steun van de spits mag Eden Hazard alle zorgen van bij Real Madrid van zich afspelen.

De verwachte basiself:
Courtois; Boyata, Denayer, Vertonghen; Castagne, De Bruyne, Witsel, Carrasco; Vanaken, Benteke, E. Hazard

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Martinez moet De Ketelaere laten starten ipv. Vanaken ...

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

29
29
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

42
42
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

94
94
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

157
157
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

95
95
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

34
34
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

112
112
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

281
281
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

84
84
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

267
267
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

395
395
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

104
104
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

111
111
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

282
282
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

369
369
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

519
519
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

397
397
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

122
122
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws