Officieel: KRC Genk heeft Iké Ugbo eindelijk beet

door
Officieel: KRC Genk heeft Iké Ugbo eindelijk beet

Paul Onuachu is tot nader order nog steeds een speler van Racing Genk, maar desondanks bereiden de Limburgers zich toch nog voor op een vertrek van de topschutter van afgelopen seizoen. Ike Ugbo is al weken hét doelwit nummer één, en het lijkt er nu ook sterk op dat de aanvaller richting Genk trekt.


Zo weet Het Nieuwsblad immers te melden dat Ugbo – vorig seizoen op uitleenbasis bij Cercle Brugge – terug in België is. Hij landde naar verluidt vanochtend op Zaventem, en zal later vandaag zijn medische en fysieke testen afleggen bij Racing Genk. Indien zich daar geen problemen voordoen zal hij in Limburg een contract van vier jaar tekenen.

Zo zou Ugbo tot 2025 aan Genk verbonden blijven. Ook over zijn transferprijs meent Het Nieuwsblad duidelijkheid te kennen. Waar buitenlandse bronnen nog spraken van bedragen tot 7,5 miljoen, zou Genk ‘maar’ 3,5 miljoen euro moeten ophoesten aan Chelsea voor de aanvaller. Het bedrag waar eerder ook HLN het over had.

UPDATE 20u09

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de transfer van Iké Ugbo naar KRC Genk is nu ook officieel. De Limburgers stellen hun nieuwe spits voor op hun website en sociale media. De 22-jarige aanvaller tekent tot medio 2025 en zal het nummer 21 dragen in de Luminus Arena. "Welkom Iké Ugbo", klinkt het.

LEES OOK: El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

Zal hij slagen in Genk?

Meest recent

Anderlecht verschaft woordje uitleg bij nieuwe structuur

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

4
4
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

20
20
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

64
64
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

70
70
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

96
96
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

27
27
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

90
90
El Ouahdi brengt Genk boodschap over terugkeer

KRC Genk kreeg voor de interlandbreak enkele fikse tikken te verwerken. Het leed in de Europa League ...

48
48
Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

194
194
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

295
295
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

199
199
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

89
89
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

243
243
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

127
127
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

123
123
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

160
160
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

87
87
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

314
314
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

152
152
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

110
110
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

83
83
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

137
137
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

105
105
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

132
132

Meer sportnieuws