'Transfer Daramy lijkt positieve afloop te krijgen voor Club Brugge'

door
'Transfer Daramy lijkt positieve afloop te krijgen voor Club Brugge'

Club Brugge wil zo snel mogelijk nog versterking op de flanken en blijft daarom werken aan de komst van Mohamed Daramy. Dinsdag kwam vanuit Denemarken het nieuws dat Club zijn bod nog wat verder opgetrokken had, waardoor er momenteel een recordsom van 12 miljoen euro plus bonussen op tafel zou liggen. Het blijft echter de vraag of dat voldoende is om FC Kopenhagen te overtuigen.


Volgens Hasan Cetinkaya, de makelaar van Daramy, moet dat in ieder geval lukken. "Ik kan geen garanties geven, maar ik heb er alle vertrouwen in", verklaart hij immers aan BT. "Ik verwacht een transfer in deze mercato en als het snel gebeurt, zal het een record zijn voor Kopenhagen. Dat de onderhandelingen vastlopen? Helemaal niet. Integendeel zelfs, ik sta tenslotte in contact met de clubs. Club Brugge blijft zeer geïnteresseerd en ik kan alleen maar herhalen dat het transferrecord van Kopenhagen weldra verbroken zal worden."

UPDATE 19/08

In de transfersaga rond Mohamed Daramy kwam Ajax Transfermarkt eerder naar buiten met het nieuws dat Ajax hem graag voor de neus van Club Brugge wil wegplukken. Nu komt datzelfde medium met een update en dat blijkt goed nieuws te zijn voor de Belgische landskampioen. Daramy zou volgens een bron bij FC Kopenhagen immers onderweg zijn naar Brugge om zijn kribbel te zetten onder een contract. De speler zou er bovendien zelf al uitgeraakt zijn met Blauw-Zwart.   

POLL: Zal Club Daramy eerstdaags voorstellen?

Meest recent

'Tovernaarswerk Renard: nieuwe miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

14
14
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

21
21
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

91
91
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

86
86
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

348
348
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

214
214
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

266
266
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

225
225
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

118
118
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

405
405
Genk valt in de prijzen: winnaar Ebbenhouten Schoen bekend

KRC Genk mag na afgelopen weekend definitief een kruis maken over de landstitel. Om die pijn wat te ...

71
71
'Totale exodus Anderlecht: (potentiële) vertrekkers bekend'

RSC Anderlecht staat voor een erg drukke transferzomer. De Brusselaars willen zich op verschillende ...

516
516
"Spijtige zaak" - Club benadeeld in volle titelstrijd?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. In een bepaald scenario zou Union SG ...

357
357
Cercle zorgt voor grote schok: duidelijkheid over De Wulf

Cercle Brugge zorgde maandagavond voor een grote verrassing. Zo maakte de Vereniging bekend dat ...

218
218
'Anderlecht lanceert transferoffensief: drie directe aanwinsten'

RSC Anderlecht heeft dit seizoen nog twee matchen op het programma, maar daarin staat nog weinig op ...

736
736
'Liverpool verwent Slot: eerste knalaanwinst onderweg'

Arne Slot leidde Liverpool FC in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen naar de Engelse titel. ...

64
64
Cercle dropt trainersbom: Storck per direct weggeplukt bij KVK

Twee dagen na het aflopen van de Play-Downs heeft een opmerkelijke trainerswissel plaatsgevonden bij ...

517
517
Nieuwe spelmaker jaagt Club Brugge op hol

Club Brugge is in de ban van de 18-jarige Zuid-Afrikaanse spelmaker Gabriel Amato. De jonge ...

310
310
Burgemeester verklaart verbod Club-fans: "Levens in gevaar"

De kogel is door de kerk: tenzij het protest bij de Raad van State nog iets oplevert is de achterban ...

250
250
KRC Genk slikt bittere pil: einde seizoen voor sterkhouder?

Na de nederlaag tegen Club Brugge is KRC Genk definitief uitgeteld in de titelrace. In de laatste ...

284
284

Meer sportnieuws