Club dicht bij aanvaller: Barça bevestigt nakende transfer

door
Club dicht bij aanvaller: Barça bevestigt nakende transfer

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinst lijkt alweer op komst bij de Bruggelingen.


Zo zou Club dicht bij de komst van Alex Collado staan, dat wordt bevestigd door verschillende bronnen. De 22-jarige Spanjaard werkte een groot deel van zijn opleiding af bij de Spaanse grootmacht FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 onder contract staat. De flankaanvaller, die eventueel ook op een meer centrale positie uit de voeten kan, wil met oog op zijn verdere carrière echter meer speelminuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een huurbeurt.

En Barcelona lijkt nu in te gaan op zijn verzoek. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat Collado op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt zonder optie, de bedoeling is dat de Spanjaard komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. Ook Spaanse journalisten als Gerardo Romero en Fernando Pollo melden dat Collado op weg is naar Jan Breydel.

UPDATE 18u38
Het begint er meer en meer op te lijken dat Collado dit seizoen in het shirt van Club Brugge te bewonderen zal zijn. De overeenkomst met Blauw-Zwart is nog niet helemaal. Vanuit Spanje weerklinkt echter dat de onderhandelingen de goede richting op gaan. Barcelona bevestigde inmiddels ook dat de aanvaller vertrokken is op de zomerstage om onderhandelingen te voeren over een transfer. "Collado verlaat het trainingskamp, met toestemming van de club, met oog op een oplossing voor zijn toekomst", klinkt het.

LEES OOK: Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

Club heeft te lang afgewacht op de transfermarkt ...

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

0
0
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

72
72
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

47
47
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

161
161
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

290
290
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

68
68
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

243
243
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

277
277
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

108
108
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

218
218
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

178
178
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

230
230
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

128
128
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

416
416
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

167
167
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

151
151
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

165
165
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

268
268
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

74
74
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

431
431
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

268
268
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

200
200

Meer sportnieuws