'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

door
'AA Gent trekt streep door transferprioriteit'

AA Gent deed donderdag een uitstekende zaak door KV Oostende met 2-1 te kloppen, want zo hield het zijn kansen op een Europees ticket gaaf. De Buffalo's deden dan bovendien onder het goedkeurend oog van een potentiële aanwinst.

Het Nieuwsblad zag immers dat Gianno Bruno in de tribunes van de Ghelamco Arena zat. De 29-jarige spits kende dit seizoen een boerenjaar bij Zulte Waregem, waar hij goed was voor maar liefst 20 doelpunten en vijf assists in 34 competitiewedstrijden. Bij Essevee heeft hij nog een jaar contract, maar mag hij bij een goed bod eventueel vertrekken.

Gent ziet in Bruno een mogelijke opvolger voor Roman Yaremchuk, de twee spitsen hebben bovendien hetzelfde management. Voor Bruno zou het alvast een mooie transfer zijn na een woelige carrière. De generatiegenoot van Eden Hazard zette zijn eerste stappen als prof bij Lille, maar kon daar niet helemaal doorbreken. Vervolgens kende hij omzwervingen bij Bastia, Evian, FC Lorient, Krylya Sovetov Samara en Cercle Brugge. Hij speelt sinds 2019 voor Zulte Waregem.

UPDATE 18/05

Het Nieuwsblad kwam vorige week nog met het bericht dat Gianni Bruno in de belangstelling stond van AA Gent, maar die zou desondanks toch niet de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bruno was nochtans al aanwezig in het stadion van AA Gent, maar het prijskaartje van de 29-jarige aanvaller zou te duur uitvallen, stellen ze nu bij HNB. De Buffalo’s hebben hun vizier dan ook verlegd, en zouden bij voorkeur een jonge aanvaller met een neus voor doelpunten willen aantrekken.

LEES OOK: Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

Was hij een goeie aanwinst geweest?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

56
56
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

148
148
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

120
120
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

138
138
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

246
246
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

587
587
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

295
295
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

157
157
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

307
307
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

375
375
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

356
356
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

482
482
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

217
217
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

417
417
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

382
382
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

150
150
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

294
294
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

224
224
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

305
305
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws