Na een wedstrijd die het grotendeels domineerde, is Westerlo er niet in geslaagd om Lierse Kempenzonen van zich af te schudden. Het team van Bob Peeters had nog een waterkansje op de tweede plek maar zal finaal opnieuw in 1B uitkomen volgend seizoen.
Kansen waren schaars in het eerste halfuur op het Lisp. De bezoekers dreigden één keer via Cicek, aan de overzijde moest Van Langendonck een hoekschop vanonder de lat tikken. Beide ploegen kwamen enorm moeilijk tot kansen, pas op tien minuten van de pauze trapte Gillekens met een vrije trap nog eens richting doel, de bezoekende doelman redde gemakkelijk. Aan de overzijde haalde Brughmans de kopbal van Vetokele uit de hoek. Uiteindelijk stond het halfweg nog 0-0 na een teleurstellende eerste helft.
Westerlo ging na de pauze meteen op zoek naar het openingsdoelpunt maar Cicek vond na vijf minuten spelen een uitstekende Brughmans op zijn weg. De thuisdoelman was in uitstekende doen, even later haalde hij een gemaakt doelpunt van Cicek nog uit zijn doelvlak. De Kemphanen drongen stevig aan. Lierse Kempenzonen creëerde zo goed als niets maar kwam op twintig minuten van het einde wel ei zo na op voorsprong toen een schot van Placca op de lat uiteen spatte. De bezoekers drongen nog stevig aan in de slotfase maar moesten vrede nemen met een gelijkspel. Een duur bevochten puntje voor Lierse Kempenzonen en het fatale gelijkspel voor Westerlo met het oog op de promotie.