'Trebel belast Verbeke met onmogelijke opdracht'

357
'Trebel belast Verbeke met onmogelijke opdracht'

In de jacht op PO I rekent Anderlecht plots weer vol op Adrien Trebel. Mede door het nodige blessureleed pendelt de 30-jarige Fransman, die lange tijd aan de kant stond door een knieoperatie, sinds de komst van Vincent Kompany nochtans tussen basis, bank en tribune. Nu lijkt hij echter weer klaar om een belangrijke rol op zich te nemen. Zo bleek de ervaren middenvelder de voorbije weken reeds van onschatbare waarde voor de jonge Brusselaars.


Desondanks wil Paars-Wit volgens La Dernière Heure nog steeds liefst af van de blessuregevoelige linkspoot, wiens forse salaris te zwaar weegt op de begroting van de club. Bovendien ligt hij in het Lotto Park nog vast tot medio 2023, en dreigt Anderlecht zijn loon dus nog lange tijd met zich mee te slepen. Gelukkig voor de recordkampioen liet Trebel in gesprek met onder meer Het Laatste Nieuws en Le Soir weten open te staan voor een vertrek indien de club hem daarom vraagt. Al ziet het er niet naar uit dat hij bereid is om in te leveren op zijn wedde. Vorige zomer hoopte Anderlecht Trebel ook al te verkopen, maar in de Europese topcompetities zitten ze niet bepaald op hem te wachten.

UPDATE 17u23
Ook bij Het Nieuwsblad liet Trebel zich uit over zijn toekomst. Na een lofzang voor het werk van sportief directeur Peter Verbeke, maakte hij daarbij alvast duidelijk zijn contract niet zomaar te verbreken. "Over inleveren heeft niemand hier ooit gesproken", klinkt het namelijk stellig. Blijven of vertrekken maakt op zich blijkbaar dus niet zoveel uit voor de man met 103 matchen voor Anderlecht op de teller, zolang hij voorlopig maar onder zijn huidige voorwaarden kan blijven voetballen. Liefst nog enkele jaren zelfs, want aan een pensioen denkt Trebel voorlopig niet.

Ondanks zijn respect voor Verbeke zadelt de Fransman hem overigens wel met een haast onmogelijke opdracht op. Tussen de lijnen door laat hij immers verstaan niet open te staan voor elke bestemming. "De voorwaarde voor een transfer is dat ik een andere omgeving vind waar mijn gezin zich thuis voelt", klinkt het namelijk, wat wellicht betekent dat exotische oorden zoals het Midden-Oosten of China uitgesloten zijn. Afwachten dus of Anderlecht in een aantrekkelijke competitie iemand bereid vindt om Trebel zijn exuberant contract over te nemen.

LEES OOK: OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Ziet u Trebel zijn contract volledig uitdoen in Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

21
21
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

40
40
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

16
16
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

49
49
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

43
43
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

93
93
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

83
83
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

75
75
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

255
255
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

107
107
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

350
350
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

183
183
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

411
411
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

321
321
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

472
472
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

314
314
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

108
108
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

91
91
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

48
48
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

202
202
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

152
152
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

242
242
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

239
239
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

386
386
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

79
79

Meer sportnieuws