Het was een bommetje donderdag in Spanje: Mino Raiola en Alf-Inge Haaland streken neer in Barcelona voor transfergesprekken. Later op de dag trok het duo nog naar Madrid om er met Real te praten en er zouden ook nog een aantal meetings in Engeland gepland staan, maar het lijkt duidelijk dat het kamp van Erling Haaland nu al werk maakt van een transfer.
Het was nochtans niet de bedoeling dat die gesprekken meteen in de openbaarheid zou komen en daarvoor gingen Raiola en Haaland ver. Zo weet AS dat vader Haaland een halfuur lang zich verstopte in de toiletten van de luchthaven van Barcelona in een poging om zo de pers te ontwijken. De bedoeling was dat op die manier Raiola alle aandacht naar zich toe kon zuigen - hij kon daar uiteraard ook voor een andere speler zijn - en dat Haaland zo ongemerkt kon wegglippen.
Het plannetje mislukte echter, want de pers merkte Haaland toch op. De komende maanden wordt het spannend afwachten welke keuze de 20-jarige Noorse doelpuntenmachine zal maken en wie tot een akkoord kan komen met Borussia Dortmund, dat maar liefst 180 miljoen euro zou willen voor zijn sterspeler.
LEES OOK: 'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'
Jannick Lanckriet