'Krmencik hakt knoop door, transferplan Club krijgt knauw'

door
'Krmencik hakt knoop door, transferplan Club krijgt knauw'

Club Brugge kende een behoorlijke drukke wintermercato, maar ook komende zomer wordt opnieuw heel wat activiteit verwacht bij Blauw-Zwart. Zo zou men onder meer mikken op extra versterking voor de flanken, gezien Tahith Chong normaal gezien terugkeert naar Manchester United. Bovenaan het verlanglijstje lijkt alleszins Christos Tzolis te staan.


De 19-jarige Griek speelt de pannen van het dak bij PAOK, waar Club in januari Michael Krmencik stalde. Vermits de spits het zelf uitstekend doet in Thessaloniki, zou hij wel eens onderdeel kunnen worden van een mogelijke deal. Alleen is dat volgens Sport Time nog niet zo vanzelfsprekend. Bij monde van Krmencik zijn zaakwaarnemer vernam het Griekse medium namelijk dat Club nog het onderste uit de kan willen slepen voor Tsjech. Zo zou de vraagprijs maar liefst vijf miljoen euro bedragen.

Al gaat het in dit geval dus vooral om een waardebepaling met het oog op een eventuele constructie omtrent Tzolis, voor wie PAOK naar verluidt 15 miljoen verlangt. Nog volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer van 10 miljoen, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop, én de helft van de rechten op Krmencik – die zelf graag in Griekenland wil blijven.

UPDATE 16/02
Het transferplan van Blauw-Zwart heeft een flinke knauw gekregen. Zo is de concurrentie voor Tzolis gevoelig toegenomen. Nadat eerder al de naam van PSV viel, wordt nu ook Borussia Dortmund bij de gegadigden gerekend. Griekse bronnen beweren zelfs dat ook Manchester United zijn situatie opvolgt. Zeker die laatste twee teams zullen voor Club Brugge moeilijk te kloppen worden. Ook Brighton werd even genoemd, maar moest inmiddels afhaken omdat het niet kan voldoen aan de financiële voorwaarden.

Maar de Bruggelingen hebben met Krmencik dus wel een joker in handen. De Tsjech zou volgens Greek Football alvast een beslissing hebben gemaakt en intern hebben aangegeven dat hij graag bij PAOK willen blijven. Het is evenwel niet uitgesloten dat de Grieken club beide transferdossiers apart zullen behandelen. Club zal dus nog een lange weg moeten afleggen alvorens het Tzolis mag verwelkomen.

#BrightonFC have made their move for #PAOK wonderkid Christos Tzolis but they can't afford him. #PSV, #ClubBrugge and #BVB are also interested in him. Rumors that #ManchesterUnited are monitoring the situation. #bhafc #mufc— Greek_Football (@GreekFootball2) February 15, 2021

LEES OOK: Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Club heeft Krmencik te snel afgeschreven ...

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

20
20
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

12
12
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

35
35
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

17
17
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

125
125
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

31
31
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

41
41
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

56
56
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

175
175
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

153
153
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

79
79
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

69
69
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

154
154
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

187
187
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

46
46
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

59
59
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

81
81
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

826
826
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

160
160
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

287
287
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

266
266
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

278
278

Meer sportnieuws