'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

door
'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

Als vervanger van Krépin Diatta haalde Club Brugge afgelopen winter Tahith Chong in huis, maar hij werd slechts gehuurd zonder aankoopoptie van Manchester United. Wellicht maakt Blauw-Zwart komende zomer dus opnieuw werk van versterking op de flanken om de concurrentie aan te gaan met Noa Lang en Charles De Ketelaere, dan hopelijk allebei nog van de partij.


Bovenaan het verlanglijstje lijkt alleszins Christos Tzolis te staan. De 19-jarige Griek speelt de pannen van het dak bij PAOK, waar Club in januari Michael Krmencik stalde. Vermits de spits het zelf uitstekend doet in Thessaloniki, met vijf doelpunten in negen duels, lijkt één plus één dus twee en een deal in de maak. Alleen is dat volgens Sport Time nog niet zo vanzelfsprekend. Bij monde van Krmencik zijn zaakwaarnemer vernam het Griekse medium namelijk dat Vincent Mannaert nog het onderste uit de kan willen slepen voor de in Jan Breydel geflopte Tsjech, op wie PAOK geen aankoopoptie bedong.

Zo zou de vraagprijs maar liefst vijf miljoen bedragen, een recordbedrag naar de normen van topclub in de Super League. Al gaat het in dit geval dus vooral om een waardebepaling met het oog op een eventuele constructie omtrent Tzolis, voor wie PAOK naar verluidt minstens 15 miljoen verlangt. Nog volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer van 10 miljoen, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop, én de helft van de rechten op Krmencik – die zelf graag in Griekenland wil blijven. Afwachten of er tegen komende zomer nog schot in de zaak komt.
UPDATE 21u12
Club Brugge is echter niet de enige gegadigde voor Christos Tzolis. Als we het Griekse Sportime moeten geloven, hebben tal van Europese topclubs zich ondertussen gemeld voor de jonge flankspeler. Zo meldt het medium dat PSV reeds informeerde bij PAOK wat betreft de vraagprijs van Tzolis. 

Als Club Brugge zich tijdens de komende zomer wil versterken met de jonge Griek, lijkt het alvast een serieuze inspanning te moeten gaan leveren. Als de interesse in Tzolis blijft groeien, wordt de PAOK-smaakmaker waarschijnlijk onhaalbaar een eender welke Belgische topclub. 

LEES OOK: Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

Zal Club Brugge de strijd winnen om Tzolis?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

12
12
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

20
20
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

106
106
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

18
18
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

164
164
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

58
58
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

142
142
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

73
73
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

6
6
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

34
34
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

241
241
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

184
184
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

192
192
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

28
28
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

54
54
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

34
34
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

32
32
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

62
62
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

80
80
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

88
88
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

73
73
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

123
123
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

169
169

Meer sportnieuws