'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

472 stemmen
'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

Als vervanger van Krépin Diatta haalde Club Brugge afgelopen winter Tahith Chong in huis, maar hij werd slechts gehuurd zonder aankoopoptie van Manchester United. Wellicht maakt Blauw-Zwart komende zomer dus opnieuw werk van versterking op de flanken om de concurrentie aan te gaan met Noa Lang en Charles De Ketelaere, dan hopelijk allebei nog van de partij.


Bovenaan het verlanglijstje lijkt alleszins Christos Tzolis te staan. De 19-jarige Griek speelt de pannen van het dak bij PAOK, waar Club in januari Michael Krmencik stalde. Vermits de spits het zelf uitstekend doet in Thessaloniki, met vijf doelpunten in negen duels, lijkt één plus één dus twee en een deal in de maak. Alleen is dat volgens Sport Time nog niet zo vanzelfsprekend. Bij monde van Krmencik zijn zaakwaarnemer vernam het Griekse medium namelijk dat Vincent Mannaert nog het onderste uit de kan willen slepen voor de in Jan Breydel geflopte Tsjech, op wie PAOK geen aankoopoptie bedong.

Zo zou de vraagprijs maar liefst vijf miljoen bedragen, een recordbedrag naar de normen van topclub in de Super League. Al gaat het in dit geval dus vooral om een waardebepaling met het oog op een eventuele constructie omtrent Tzolis, voor wie PAOK naar verluidt minstens 15 miljoen verlangt. Nog volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer van 10 miljoen, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop, én de helft van de rechten op Krmencik – die zelf graag in Griekenland wil blijven. Afwachten of er tegen komende zomer nog schot in de zaak komt.
UPDATE 21u12
Club Brugge is echter niet de enige gegadigde voor Christos Tzolis. Als we het Griekse Sportime moeten geloven, hebben tal van Europese topclubs zich ondertussen gemeld voor de jonge flankspeler. Zo meldt het medium dat PSV reeds informeerde bij PAOK wat betreft de vraagprijs van Tzolis. 

Als Club Brugge zich tijdens de komende zomer wil versterken met de jonge Griek, lijkt het alvast een serieuze inspanning te moeten gaan leveren. Als de interesse in Tzolis blijft groeien, wordt de PAOK-smaakmaker waarschijnlijk onhaalbaar een eender welke Belgische topclub. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Zal Club Brugge de strijd winnen om Tzolis?

Meest recent

Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

62
62
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

61
61
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

29
29
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

197
197
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

97
97
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

197
197
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

110
110
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

149
149
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

95
95
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

57
57
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

448
448
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

224
224
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

316
316
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

302
302
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1026
1026
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

324
324
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

366
366
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

454
454
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

147
147
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

114
114
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

184
184
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

289
289

Meer sportnieuws