'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

472 stemmen
'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

Als vervanger van Krépin Diatta haalde Club Brugge afgelopen winter Tahith Chong in huis, maar hij werd slechts gehuurd zonder aankoopoptie van Manchester United. Wellicht maakt Blauw-Zwart komende zomer dus opnieuw werk van versterking op de flanken om de concurrentie aan te gaan met Noa Lang en Charles De Ketelaere, dan hopelijk allebei nog van de partij.


Bovenaan het verlanglijstje lijkt alleszins Christos Tzolis te staan. De 19-jarige Griek speelt de pannen van het dak bij PAOK, waar Club in januari Michael Krmencik stalde. Vermits de spits het zelf uitstekend doet in Thessaloniki, met vijf doelpunten in negen duels, lijkt één plus één dus twee en een deal in de maak. Alleen is dat volgens Sport Time nog niet zo vanzelfsprekend. Bij monde van Krmencik zijn zaakwaarnemer vernam het Griekse medium namelijk dat Vincent Mannaert nog het onderste uit de kan willen slepen voor de in Jan Breydel geflopte Tsjech, op wie PAOK geen aankoopoptie bedong.

Zo zou de vraagprijs maar liefst vijf miljoen bedragen, een recordbedrag naar de normen van topclub in de Super League. Al gaat het in dit geval dus vooral om een waardebepaling met het oog op een eventuele constructie omtrent Tzolis, voor wie PAOK naar verluidt minstens 15 miljoen verlangt. Nog volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer van 10 miljoen, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop, én de helft van de rechten op Krmencik – die zelf graag in Griekenland wil blijven. Afwachten of er tegen komende zomer nog schot in de zaak komt.
UPDATE 21u12
Club Brugge is echter niet de enige gegadigde voor Christos Tzolis. Als we het Griekse Sportime moeten geloven, hebben tal van Europese topclubs zich ondertussen gemeld voor de jonge flankspeler. Zo meldt het medium dat PSV reeds informeerde bij PAOK wat betreft de vraagprijs van Tzolis. 

Als Club Brugge zich tijdens de komende zomer wil versterken met de jonge Griek, lijkt het alvast een serieuze inspanning te moeten gaan leveren. Als de interesse in Tzolis blijft groeien, wordt de PAOK-smaakmaker waarschijnlijk onhaalbaar een eender welke Belgische topclub. 

LEES OOK: Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Zal Club Brugge de strijd winnen om Tzolis?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

65
65
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

84
84
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

25
25
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

89
89
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

163
163
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

624
624
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

220
220
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

140
140
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

498
498
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

456
456
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

147
147
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

310
310
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

201
201
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

479
479
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

635
635
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws