'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

door
'Club Brugge krijgt concurrentie uit Nederland voor toptarget'

Als vervanger van Krépin Diatta haalde Club Brugge afgelopen winter Tahith Chong in huis, maar hij werd slechts gehuurd zonder aankoopoptie van Manchester United. Wellicht maakt Blauw-Zwart komende zomer dus opnieuw werk van versterking op de flanken om de concurrentie aan te gaan met Noa Lang en Charles De Ketelaere, dan hopelijk allebei nog van de partij.


Bovenaan het verlanglijstje lijkt alleszins Christos Tzolis te staan. De 19-jarige Griek speelt de pannen van het dak bij PAOK, waar Club in januari Michael Krmencik stalde. Vermits de spits het zelf uitstekend doet in Thessaloniki, met vijf doelpunten in negen duels, lijkt één plus één dus twee en een deal in de maak. Alleen is dat volgens Sport Time nog niet zo vanzelfsprekend. Bij monde van Krmencik zijn zaakwaarnemer vernam het Griekse medium namelijk dat Vincent Mannaert nog het onderste uit de kan willen slepen voor de in Jan Breydel geflopte Tsjech, op wie PAOK geen aankoopoptie bedong.

Zo zou de vraagprijs maar liefst vijf miljoen bedragen, een recordbedrag naar de normen van topclub in de Super League. Al gaat het in dit geval dus vooral om een waardebepaling met het oog op een eventuele constructie omtrent Tzolis, voor wie PAOK naar verluidt minstens 15 miljoen verlangt. Nog volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer van 10 miljoen, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop, én de helft van de rechten op Krmencik – die zelf graag in Griekenland wil blijven. Afwachten of er tegen komende zomer nog schot in de zaak komt.
UPDATE 21u12
Club Brugge is echter niet de enige gegadigde voor Christos Tzolis. Als we het Griekse Sportime moeten geloven, hebben tal van Europese topclubs zich ondertussen gemeld voor de jonge flankspeler. Zo meldt het medium dat PSV reeds informeerde bij PAOK wat betreft de vraagprijs van Tzolis. 

Als Club Brugge zich tijdens de komende zomer wil versterken met de jonge Griek, lijkt het alvast een serieuze inspanning te moeten gaan leveren. Als de interesse in Tzolis blijft groeien, wordt de PAOK-smaakmaker waarschijnlijk onhaalbaar een eender welke Belgische topclub. 

LEES OOK: ‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

Zal Club Brugge de strijd winnen om Tzolis?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

14
14
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

39
39
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

23
23
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

98
98
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

12
12
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

147
147
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

208
208
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

58
58
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

155
155
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

159
159
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

134
134
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

287
287
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

96
96
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

246
246
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

84
84
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

144
144
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

35
35
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

105
105
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

62
62
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

193
193
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

232
232
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

81
81
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

168
168
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

567
567
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

390
390

Meer sportnieuws