Promovendus OH Leuven heeft vrijdagavond opnieuw een grote stap gezet richting deelname aan Play-Off II. De Vlaams-Brabanders namen thuis immers behoorlijk vlot de maat van KV Kortrijk. Op basis van een ijzersterke eerste helft haalde OHL het uiteindelijk met duidelijke 3-1-cijfers.
De thuisploeg kwam tegen het einde van de eerste helft met tien man te staan na een rode kaart en droeg daar in de tweede helft de gevolgen van. Maar de eerste periode was van een erg hoog niveau bij de Leuvenaars. Coach Marc Brys was dan ook zeer tevreden achteraf. Voor drie spelers was de trainer zelfs extra lovend.
Thomas Henry scoorde immers twee keer en gaf een assist, Rafael Romo pakte uit met enkele fraaie reddingen en Xavier Mercier was andermaal de metronoom op het middenveld. "Romo speelde weer eens een wereldpartij. Knap ook hoe Mercier op verdedigend vlak veel werk verzette. Henry scoorde twee keer en gaf een assist, maar toonde zich ook op defensief vlak heel belangrijk voor de ploeg. Als ik dat allemaal zie, dan hebben wij toch wel serieuze stappen gezet als groep", aldus Brys op de clubwebstek.
Kobe K