Beerschot VA kon vorig weekend opnieuw aanknopen met een zege en haalde midweeks ook een puntje tegen KV Kortrijk, maar zal nog stevig moeten knokken om zich voor Play-Off II te plaatsen. Bovendien dreigt de promovendus vlak voor het sluiten van de mercato één van zijn smaakmakers kwijt te spelen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Tarik Tissoudali op weg is naar de uitgang.
De Nederlandse Marokkaan was in de eerste helft van het seizoen één van de grote ontdekkingen in de Jupiler Pro League en tekende onder meer voor 7 goals en 6 assists. Rond de jaarwissel viel hij geblesseerd uit, maar inmiddels is Tissoudali weer wedstrijdfit. Toch lijkt Beerschot niet lang meer van hem te kunnen genieten. Volgens Het Laatste Nieuws kwam er vrijdag immers een interessant bod binnen en de club zou bereid zijn om op basis daarvan mee te werken aan een transfer.
Veel keuze hebben de Antwerpenaren dan ook niet. Het contract van de aanvaller loopt na dit seizoen af en werd nog steeds niet verlengd. Door hem nu te verkopen zou Beerschot voorkomen dat hij in de zomer gratis vertrekt. Van welke club het bod precies kwam, werd niet gemeld. Aan gegadigden alvast geen gebrek. Vanuit Italië worden Sampdoria, Sassuolo en zelfs Atalanta genoemd. Ook vanuit het Midden-Oosten heerst belangstelling en volgens HLN is er minstens één Belgische club die zich ook aan het front heeft gemeld. Afwachten dus welke ploeg aan het langste einde trekt.
LEES OOK: RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding
Kobe K