'Club Brugge geeft groen licht voor vertrek smaakmaker'

door
'Club Brugge geeft groen licht voor vertrek smaakmaker'

Club Brugge hervatte maandag met trainen, aanstaande zondag gaat het seizoen immers weer van start met een competitiematch op het veld van STVV. Met Bas Dost mocht de landskampioen alvast een nieuw gezicht verwelkomen. De kans is echter groot dat er in de komende weken nog meer aan de selectie gesleuteld wordt.


De terugkeer van Stefano Denswil zit immers in de pijplijn en Blauw-Zwart volgt daarnaast nog enkele interessante opportuniteiten. Maar ook aan uitgaande zijde beweegt er mogelijk nog wat. Volgens Het Laatste Nieuws wil Emmanuel Dennis immers vertrekken en Club zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer van de Nigeriaanse smaakmaker, die de laatste weken wat uit beeld is verdwenen. Het valt dus af te wachten welke club momenteel bereid is om door te drukken voor de 22-jarige aanvaller. Gezien de ontwikkelingen in de voorbije maanden zullen de Bruggelingen sowieso genoegen moeten nemen met minder dan de 20 miljoen euro die in eerste instantie werd beoogd.

Naast Dennis komen nog meer spelers in aanmerking voor een vertrek. Siebe Schrijvers bijvoorbeeld, die al gelinkt werd aan AA Gent. Of reserve-doelman Ethan Horvath. Indien de Amerikaan elders aan de slag gaat, zou Club zeker een vervanger aantrekken. Voor Michael Kremncik werd alvast een oplossing gevonden. De Tsjechische spits, die zich niet kon doorzetten op Jan Breydel, wordt verhuurd aan het Griekse PAOK.

LEES OOK: Waarom Dennis geen 20 miljoen meer opbrengt

LEES OOK: 'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Dennis is klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

11
11
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

37
37
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

26
26
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

472
472
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

161
161
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

444
444
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

139
139
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

55
55
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

110
110
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

247
247
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

95
95
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

335
335
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

106
106
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

273
273
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

111
111
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

648
648
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

997
997
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

423
423
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

222
222
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

83
83
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

250
250
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

166
166
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

454
454
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

35
35
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195

Meer sportnieuws