'Club strijdt met Europese top voor nieuw goudhaantje'

872 stemmen
'Club strijdt met Europese top voor nieuw goudhaantje'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de winterse transfermarkt. Met Bas Dost werd een nieuwe spits aangetrokken, daarnaast is het wachten tot de terugkeer van Stefano Denswil afgerond wordt. In principe is Blauw-Zwart dan grotendeels klaar, al worden nog meer interessante pistes gevolgd.


Manager Vincent Mannaert liet vorig week verstaan dat Club de markt blijft afspeuren op zoek naar 'interessante prioriteiten'. Een voorbeeld daarvan is de Amerikaanse back Bryan Reynolds, maar de interesse van Juventus voorkwam dat Blauw-Zwart zijn komst al kon afronden. Voorlopig heeft de 19-jarige speler van FC Dallas nog geen knopen doorgehakt en mag Club dus blijven hopen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de landskampioen echter nog zo'n goudhaantje in het vizier: Melayro Bogarde.

Deze 18-jarige verdediger komt momenteel uit voor het Duitse TSG Hoffenheim, waar hij op regelmatige basis aantreedt bij de eerste ploeg. Het neefje van voormalig Nederlands international Winston Bogarde is eveneens een jeugd-international van Oranje. En hoewel onze noorderburen goed vertegenwoordigd zijn in Brugge, zal het niet evident worden om hem binnen te halen. Zo meldde BILD in het najaar nog dat onder meer FC Barcelona, Borussia Dortmund, AC Milan en RB Leipzig eveneens belangstelling tonen. Van stevige concurrentie gesproken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Club moet vaker jonge talenten uit het buitenland halen ...

Meest recent

Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

8
8
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

144
144
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

29
29
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

356
356
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

438
438
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

62
62
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

128
128
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

14
14
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

248
248
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

151
151
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

90
90
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

147
147
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

306
306
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

257
257
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

425
425
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

731
731
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

134
134
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

332
332
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

171
171
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

89
89
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

251
251

Meer sportnieuws