'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

door
'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

Hoewel het seizoen nog geen twee maanden ver is, hebben ze bij Antwerp alweer de nodige problemen gehad met Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater stuurde zijn kat naar de eerste trainingen, werd dan toch weer opgevist voor de bekerfinale, maar maakte het daarna toch weer te bont en pendelde tussen A- en B-kern.

Vorige week sloot Lamkel Zé weer aan op training bij de A-kern, maar die terugkeer blijkt nu van korte duur geweest te zijn. Nadat hij vorig weekend de selectie niet haalde voor de partij tegen Eupen, meldt Het Laatste Nieuws dat Lamkel Zé alweer naar de B-kern gestuurd werd. Nochtans had Ivan Leko hem vrijdag tegen KV Kortrijk wel kunnen gebruiken, aangezien Juklerod twijfelachtig is.

De Noor raakte woensdag geblesseerd op training en dus moet Leko mogelijk gaan puzzelen op zijn linkerflank. De twee voornaamste opties lijken op dit moment een basisplaats voor Benson op links, of De Laet uit het centrum naar de flank trekken. De uit schorsing terugkerende Batubinsika kan dan diens plaats in de defensie innemen.

UPDATE 20u30

Mogelijk kan Ivan Leko vrijdag dus geen beroep doen op Simon Juklerod voor de wedstrijd bij KV Kortrijk. Een zekerheid is dat volgens Gazet van Antwerpen nog niet, maar één ding lijkt alvast duidelijk: Lamkel Zé zal hem niet vervangen wanneer de Noor de wedstrijd aan zich moet laten voorbijgaan. Volgens GVA liet Ivan Leko zich namelijk al ontvallen dat de Kameroener er vrijdag ‘wellicht weer niet bij is’. 

Is het verhaal van Zé bij Antwerp dan toch stilaan geschreven? Het lijkt er alvast sterk op. Desondanks laat hij het hoofd evenwel niet hangen, want zo was hij alweer goed voor een doelpunt in de verloren partij (2-1) van de Antwerpse beloften tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Is het nu écht over voor hem?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

26
26
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

66
66
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

90
90
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

195
195
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

308
308
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

162
162
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

483
483
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

168
168
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

27
27
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

450
450
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

285
285
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1208
1208
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

406
406
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

377
377
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

361
361
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

283
283
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

486
486
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

346
346
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

391
391
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3069
3069
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

762
762
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

468
468
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws