AD: "Club Brugge drukt door voor toptransfer Dost"

door
AD:

Het eerste deel van de zomerse transferperiode, door de coronacrisis uitzonderlijk in twee delen opgesplitst, zit erop. Terwijl de concurrentie toch al wat vers bloed aantrok, behield Club Brugge voorlopig echter de status quo. Maar wat is de landskampioen in deel twee nog van plan?

Die vraag stelt ook La Dernière Heure zich, waarbij één prioriteit naar voren wordt geschoven. Ondanks de recente ontwikkeling van Youssouph Badji, zou een nieuwe nummer negen namelijk nog steeds hoog op het verlanglijstje staan. LDH meent dat Blauw-Zwart droomt van een spits van Europees kaliber, waarbij vervolgens de namen van gerenommeerde toppers Bas Dost en Mario Mandzukic aan bod komen.

Twee ervaren speerpunten, die allebei de 30 gepasseerd zijn en een garantie op goals vormen. Dost ligt wel nog onder contract bij Eintracht Frankfurt, terwijl Mandzukic vrij is na een avontuur bij het Al-Duhail van flanktarget Junior Edmilson. Afwachten of Club werkelijk een poging onderneemt voor een van de twee dure dertigers. Al sluit LDH evenmin uit dat Clement zal moeten roeien met de riemen die hij heeft.

UPDATE 23u42
De info van LDH blijkt niet uit de lucht gegrepen, want het Algemeen Dagblad meldt nu dat Club zijn zinnen gezet heeft op de komst van Bas Dost. Het Nederlandse medium stelt dat Club ver wil gaan om de targetspits weg te plukken bij Eintracht Frankfurt. Sowieso zal dat een dure operatie worden, want Frankfurt betaalde een jaar geleden nog 7 miljoen euro voor de Nederlander, die afgelopen seizoen tien keer scoorde en van meerdere clubs belangstelling zou genieten.

POLL: Moet Club ver gaan voor zijn komst?

Meest recent

Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

23
23
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

64
64
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

59
59
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

169
169
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

79
79
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

417
417
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

88
88
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

135
135
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

353
353
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

72
72
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

687
687
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

289
289
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

81
81
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

354
354
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

296
296
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

157
157
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

412
412
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

298
298
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

953
953
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

804
804

Meer sportnieuws