WAG Boateng: "Zoveel seks maakt van mij geen nymfomane"

door
WAG Boateng:

Kevin-Prince Boateng heeft tijdens zijn carrière een waslijst van clubs aan zijn cv kunnen toevoegen. Het voorbije seizoen was hij bijvoorbeeld actief bij het Turkse Besiktas JK, maar hij speelde natuurlijk ook jaren in Italië. En daar hield de Ghanese aanvaller één hoofdprijs aan over.


Zo vormt Boateng al jaren een koppel met de Italiaanse presentatrice/model Melissa Satta. Zij is bij het grote publiek vooral bekend vanwege haar uitspraken die ze in 2012 deed over haar relatie met Boateng. "De reden voor zijn vele blessures is seks. Wel zeven tot tien keer per week. Ik hou niet van voorspel. Ik wil er meteen tegenaan. Ik wil het liefste bovenop zitten. Dan heb ik namelijk de controle", liet ze toen verstaan.

Satta is dus niet op haar mondje gevallen. Al gaf ze onlangs wel toe dat ze de impact van die uitspraken wat onderschat had. "Je kan niet geloven in wat voor een wervelstorm ik daarna ben terechtgekomen. Je moet in het voetbal duidelijk oppassen met wat je zegt, zeker als het over seks gaat. En het is niet omdat we zo vaak seks hebben, dat ik een nymfomane ben", werd ze geciteerd door RTL Nieuws.

Vorig jaar deed overigens het gerucht de ronde dat Satta en Boateng door een relationele crisis gingen. Maar tegenover het weekblad Chi bevestigde het model dan inmiddels weer koek en ei is tussen hun.

Dit bericht bekijken op Instagram

About last night 💫

Een bericht gedeeld door Melissa Satta (@melissasatta) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Dreaming of my Sardinia 🤍 #sardinia

Een bericht gedeeld door Melissa Satta (@melissasatta) op

Dit bericht bekijken op Instagram

👒 Ph @raffomarone

Een bericht gedeeld door Melissa Satta (@melissasatta) op

Een stabiele relatie is noodzakelijk voor een profvoetballer ...

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

0
0
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

34
34
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

67
67
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

35
35
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

434
434
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

255
255
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

102
102
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

266
266
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

192
192
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

320
320
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

328
328
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

121
121
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

453
453
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

93
93
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

391
391
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

365
365
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

279
279
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

216
216
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

489
489
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws