Ex-speler Club Brugge doet bom ontploffen in Schotland

door
Ex-speler Club Brugge doet bom ontploffen in Schotland

Ook in Schotland zijn ze intussen terug aan het voetballen geslagen. Al twee speeldagen zijn er achter de rug, al is het nu maar de vraag of de Schotse Premiership zal kunnen worden voortgezet. En daar is een Belg de grote verantwoordelijke voor.

Want zo heeft ex-Club Brugge speler Boli Bolingoli voor grote ophef gezorgd. De linksbuiten trok er namelijk even op uit naar Spanje, zonder dit te melden aan zijn club. Probleem is dat Spanje momenteel gecatalogeerd staat als risicoland in het Verenigd Koninkrijk. Daardoor zou hij dus normaliter in verplichte isolatie moeten gegaan zijn.

Dat heeft Bolingoli dus echter niet gedaan, en zo mogelijk ploegmaats en tegenstanders in gevaar gebracht. En zo meteen ook het verdere verloop van de competitie. De Schotse overheid denkt er nu namelijk aan om het seizoen te pauzeren.

De Belg ziet intussen ook zelf zijn fout in, al zijn dat uiteraard vijgen na Pasen: “Ik heb een grote fout gemaakt. Ik wil me verontschuldigen bij de manager, mijn ploeggenoten, de supporters, iedereen bij Celtic en zoveel anderen voor hen zo in de steek te laten. Ik ben schuldig aan een grote inschattingsfout. Ik weet dat ik fout was, en dat ik nu de gevolgen moet dragen”, zo valt te lezen bij HLN.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Moeten ze de competitie stilleggen?

Meest recent

Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

35
35
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

75
75
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

29
29
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

257
257
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

203
203
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

56
56
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

40
40
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

126
126
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

483
483
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

250
250
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

52
52
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

83
83
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

54
54
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

33
33
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

403
403
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

323
323
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

127
127
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

200
200
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

130
130
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

206
206
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

457
457
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

452
452

Meer sportnieuws