'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

door
'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

Een drietal dagen voor het nieuwe seizoen (normaal gezien) van start gaat met de bekerfinale, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen. Dinsdag geraakte immers bekend dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Bright Osayi-Samuel staat.


De transfer van de 22-jarige winger zat er al een tijdje aan te komen. Eventjes zette hij de deal zelf nog 'on hold' om na te gaan welke andere clubs hem een aanbod wilden doen, maar uiteindelijk ging hij toch overstag. Zo zou Osayi-Samuel inmiddels op Belgische bodem vertoeven om de deal af te ronden. Blauw-Zwart had naar verluidt al een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers.

Het Laatste Nieuws meldt echter dat Osayi-Samuel intussen teruggekeerd is naar Engeland, maar dan wel zonder akkoord. Ook zijn medische testen legde de winger nog niet af. Wel kwam hij een kijkje nemen in het Belfius Basecamp en waar hij in Knokke-Heist zou kunnen gaan wonen. Een akkoord viel daarbij dus niet uit de lucht, maar de onderhandelingen blijven wel lopen.

UPDATE 29/07
Nog steeds geen akkoord en dus blijven er ook kapers op de kust. Zo meldt West London Sport dat ook Crystal Palace plots in de race om Osayi-Samuel is gestapt. De club van Christian Benteke zou hem willen overtuigen met de vooruitzichten op Premier League-voetbal. Momenteel zou Palace aan het dubben zijn of ze het bod van Blauw-Zwart gaan evenaren. Indien dat het geval is, zou Club zijn topdoelwit wel eens snel kunnen kwijtspelen.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Club kan beter andere pistes volgen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

28
28
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

44
44
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

72
72
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

151
151
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

35
35
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

165
165
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

292
292
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

114
114
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

89
89
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

460
460
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

67
67
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

349
349
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

193
193
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

321
321
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

462
462
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

268
268
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

228
228
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

317
317
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

384
384
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

388
388
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

324
324
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

495
495
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

713
713
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

267
267
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

49
49

Meer sportnieuws