'Club wil succesrecept herhalen: nieuwe spits in vizier'

door
'Club wil succesrecept herhalen: nieuwe spits in vizier'

Ook bij Club Brugge draait de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Nadat vorige week de fysieke proeven werden afgelegd, stonden maandag de eerste trainingen op het programma bij de landskampioen. Voorlopig kon coach Philippe Clement wel nog geen nieuwe namen opnemen in zijn groep.


Blauw-Zwart nam tot dusver immers een afwachtende houding aan op de transfermarkt, maar achter de schermen wordt wel degelijk werk gemaakt van versterking. Zeker in het aanvallende compartiment wordt gezocht naar verse krachten en daarvoor zou Club nu een nieuwe spits in het vizier hebben. Zo meldt onder meer La Dernière Heure dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Jordan Attah Kadiri.

Deze 20-jarige Nigeriaan speelt sinds vorige zomer voor Östersund en groeide daar uit tot één van de revelaties in Zweden. In 15 officiële wedstrijden voor de club scoorde hij 7 keer en tekende hij voor 1 assist. Hij zou momenteel ongeveer één miljoen euro moeten kosten, al zijn er nog meer ploegen die interesse tonen.

Op Jan Breydel zou hij de concurrentie moeten aangaan met Michael Krmencik, David Okereke en Loïs Openda, al is de kans reëel dat die laatste andere oorden zal opzoeken. Met de interesse in Kadiri hoopt Blauw-Zwart een bekend succesrecept te herhalen. De voorbije seizoen werden immers wel vaker jonge talenten weggeplukt uit de meest noordelijke competities van Europa, Krépin Diatta is daar voorlopig de grootste exponent van.

LEES OOK: Bruggeling verzuipt in München: kranten delen 4 op 10 uit

Club moet deze zomer sowieso een nieuwe spits aantrekken ...

Meest recent

Bruggeling verzuipt in München: kranten delen 4 op 10 uit

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

16
16
UCL: Courtois cruciaal, Lavia vernedert Ajax én Liverpool leeft weer

De tweede speeldag van de League Phase van de Champions League was geen succes voor de Belgische ...

32
32
Bayern genadig: machteloos Club ontsnapt aan monsternederlaag

Club Brugge KV heeft woensdagavond de wet van de sterkste moeten ondergaan in de Champions League. ...

57
57
Jackers de mist in op Bayern? Boeckx velt duidelijk verdict

Club Brugge werd woensdagavond al snel met de neus op de feiten gedrukt op het veld van Bayern ...

119
119
Onthuld: 'Deze Rode Duivels nu al zeker van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

131
131
Club ziet sterren in München: tweetal krijgt veeg uit de pan

Club Brugge maakte de voorbije seizoenen behoorlijk wat indruk in de Champions League, maar de kloof ...

229
229
Rampstart Club Brugge: Beierse pletwals slaat genadeloos toe

In de Champions League was het woensdagavond uitkijken naar hoe Club Brugge het er vanaf zou brengen ...

64
64
Keiharde reality check Union: "Grote teleurstelling"

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

91
91
Union gewaarschuwd: Osimhen slacht Noren persoonlijk af

In de Champions League stonden woensdag opnieuw twee duels in de vooravond op het programma. Daarin ...

56
56
"Oliedom" - Noa Lang ontketent relletje bij Napoli

SSC Napoli kreeg dinsdagavond een pak voor de broek van PSV en verloor in de Champions League met ...

102
102
Groot alarm bij AA Gent: "Het was dramatisch"

AA Gent heeft zijn seizoen op pijnlijke wijze hervat. De Buffalo's kregen zondagavond een pak voor ...

285
285
'Verschaeren verlaat Anderlecht voor verrassende bestemming'

Bij Anderlecht werd de voorbije transferzomer onder meer beheerst door de onzekerheid rond ...

360
360
Hayen zorgt voor verrassing bij Club, Kompany kiest tiener

Om 20u45 staat Club Brugge voor een loodzware opdracht in de Champions League. Het moet op bezoek ...

102
102
OH Leuven moet alweer enorme domper slikken

Het zit OH Leuven dit seizoen nog niet mee. Het pakte tot dusver amper 8 op 33 en staat daardoor op ...

50
50
"Club Brugge of Union? Hun werkwijze bevalt het meest"

Net als vorig jaar lijkt het er sterk op dat de titelstrijd in de Jupiler Pro League dit seizoen ...

214
214
Fink ziet groot voordeel voor Genk in Europa

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren, met vorig weekend opnieuw puntenverlies in ...

103
103
'Anderlecht ziet opgelopen blauwtje nog pijnlijker worden'

Er was de voorbije weken al veel te doen over de zomermercato van Anderlecht, want die heeft ...

182
182
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

53
53
Goed voorbeeld: Club NXT maakt indruk en stunt op Bayern

Club Brugge wacht om 20u45 een loodzware opdracht in de Champions League, want het moet proberen om ...

231
231
‘Paniekdeal Kompany: dramatische waarheid komt boven’

Bayern München trok dinsdag zélf de stekker uit het ‘Exit-Kompany’-verhaal: ...

227
227
Nog verrassing bij Rode Duivels? "Ik denk aan het WK"

De Rode Duivels mogen volgende zomer zo goed als zeker naar het WK na hun zege in Wales. Ze moeten ...

58
58
'OH Leuven kiest tussen twee bekende namen als coach'

OH Leuven kent een zeer moeilijk seizoen en bengelt pas op de voorlaatste plaats in de Jupiler Pro ...

168
168
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

127
127
Club Brugge krijgt gouden raad: “Niet zoals Anderlecht…”

Club Brugge kijkt woensdagavond Bayern München in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
Fink heeft boodschap voor "volgende Messi" Karetsas

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten van de Jupiler Pro League. De ...

269
269

Meer sportnieuws