'Nieuwe Vranjes? Anderlecht haalt hevig baasje in huis'

door
'Nieuwe Vranjes? Anderlecht haalt hevig baasje in huis'

CEO Karel Van Eetvelt liet verstaan dat RSC Anderlecht een evenwichtige kern wil met twee spelers per positie. De Brusselaars zijn volop aan het rondspeuren naar een linksachter. En ze lijken nu ook prijs te hebben.

Volgens Oekraïense media is de deal ei zo na rond: Bogdan Mykhaylichenko trekt naar RSC Anderlecht. Paars-Wit betaalt 500.000 euro, een vastgelegde som die in het contract staat van de 23-jarige linksachter. De speler zal weldra medische testen afleggen, in het buitenland, en zal nadien aansluiten bij Anderlecht.

De Brusselaars zijn Werder Bremen en Shakhtar Donetsk te snel af. Bij Anderlecht moet de Oekraïner de concurrentie aangaan met Kemar Lawrence, die in januari overkwam van New York Red Bulls.Hij is de derde aanwinst na Ilias Takidine (KRC Genk) en Timon Wellenreuther (Willem II).

UPDATE 22/06

Anderlecht lijkt zich dus te gaan versterken met de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko. Buiten het feit dat hij een moeilijk uit te spreken naam heeft, lijkt de linksachter ook een hevig baasje te zijn. Zo pakte hij dit seizoen maar liefst 13 gele kaarten in 30 wedstrijden bij zijn huidige club Zorya Luhansk. Daarbovenop kreeg hij ook éénmaal een rood karton onder de neus geduwd. Mykhaylichenko lijkt dus niet van een kleintje vervaard, en doet hij met deze cijfers denken aan een andere befaamde verdediger die bij Anderlecht aanspoelde... Ognjen Vranjes. Hopelijk heeft Anderlecht straks met hem minder problemen.

LEES OOK: RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

Verontrustende cijfers?

Meest recent

PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

33
33
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

61
61
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

55
55
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

94
94
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

32
32
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

72
72
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

223
223
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

42
42
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

229
229
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

210
210
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

105
105
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

53
53
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

137
137
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

259
259
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

362
362
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

140
140
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

75
75
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

177
177
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

160
160
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

407
407
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

91
91

Meer sportnieuws