'Anderlecht wil verdediger voor beperkte som naar Brussel halen'

door
'Anderlecht wil verdediger voor beperkte som naar Brussel halen'

CEO Karel Van Eetvelt liet verstaan dat RSC Anderlecht een evenwichtige kern wil met een bezetting van twee spelers per positie. De Brusselaars zijn volop aan het rond speuren naar een linksachter. Daarvoor deden al verschillende namen de ronde en nu duikt een nieuw doelwit op.


Media in Oekraïne weten namelijk dat de Brusselaars aandringen voor Bogdan Mykhaylichenko. Dat is een 23-jarige aanvallende linksachter die voor Zorya Luhansk uitkomt. Daar was hij dit seizoen in 23 competitiewedstrijden goed voor 2 goals, 4 assists en 12 gele kaarten. Tot op heden is hij geen international, al was hij dat wel bij elke jeugdploeg van zijn land. Hij ligt nog tot medio 2023 onder contract en heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 800.000 euro.

UPDATE 20/06
Bij La Dernière Heure bevestigt men dat Mykhaylichenko wel degelijk op het paars-witte verlanglijstje staat. De Waalse krant weet wel nog niet of er al een officieel bod werd uitgebracht op de 23-jarige. Sowieso zou RSCA mikken op een beperkte transfersom, liefst nog lager dan de genoemde marktwaarde. Mykhaylichenko zou in Brussel de concurrentie moeten aangaan met Kemar Lawrence.

LEES OOK: Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

🔥 Wat iedereen nu leest

Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst
Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen meteen weer gaat meedoen voor de titel?

Meest recent

AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

1
1
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

22
22
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

43
43
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

41
41
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

82
82
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

39
39
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

145
145
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

101
101
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

126
126
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

274
274
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

211
211
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1052
1052
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

651
651
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

117
117
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

70
70
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

113
113
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

636
636
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

54
54
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

171
171
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

443
443
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

60
60
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

102
102
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

143
143
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

182
182
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

497
497

Meer sportnieuws