'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

door
'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

In afwachting van een definitieve beslissing over de stopzetting van het seizoen in de Jupiler Pro League, zijn zowat alle eersteklassers al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Zo moet Blauw-Zwart mogelijk op zoek naar een vervanger voor Krépin Diatta.


Eind vorige maand bevestigde manager Vincent Mannaert nog dat de Senegalese winger één van de sterkhouders is die in aanmerking komt voor een vertrek. En aan interesse geen gebrek. Afgelopen weekend geraakte bekend dat ook SSC Napoli gecharmeerd is door de winger. Dat wordt nu ook bevestigd door Il Mattino, volgens dit medium hebben de Napolitanen de beste papieren om hem naar de Serie A te halen.

Toch lijkt een transfer naar de huidige club van Dries Mertens een moeilijke zaak te gaan worden. Bij Sunusport weet men namelijk dat Diatta nog niet over de juiste documenten en vergunningen beschikt om in Italië aan de slag te gaan. Bovendien zit ook de concurrentie niet stil. Het Engelse Watford zou volgens Il Mattino zelfs al officieel contact hebben opgenomen met Club om zijn interesse kenbaar te maken.

The Hornets lijken in ieder geval in staat om aan de eisen van Blauw-Zwart te voldoen, afgelopen zomer werd Diatta's landgenoot Ismaila Sarr nog voor 30 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Ook in Engeland zou de winger een werkvergunning moeten bemachtigen, maar gezien de verwachte transfersom en zijn (Europese) ervaringen bij Club lijkt dat geen probleem te gaan worden. Kijk als voorbeeld maar naar de recente transfers van Wesley Moraes en Marvelous Nakamba.

LEES OOK: 'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Watford zou een ideale bestemming zijn voor Diatta ...

Meest recent

'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

16
16
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

20
20
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

34
34
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

29
29
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

40
40
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

60
60
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

76
76
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

152
152
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

302
302
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

83
83
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

359
359
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

80
80
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

55
55
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

128
128
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

113
113
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

125
125
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

119
119
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

127
127
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

293
293
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

512
512
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

148
148
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

76
76
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

107
107
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

361
361
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

128
128

Meer sportnieuws