'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

door
'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

In afwachting van een definitieve beslissing over de stopzetting van het seizoen in de Jupiler Pro League, zijn zowat alle eersteklassers al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Zo moet Blauw-Zwart mogelijk op zoek naar een vervanger voor Krépin Diatta.


Eind vorige maand bevestigde manager Vincent Mannaert nog dat de Senegalese winger één van de sterkhouders is die in aanmerking komt voor een vertrek. En aan interesse geen gebrek. Afgelopen weekend geraakte bekend dat ook SSC Napoli gecharmeerd is door de winger. Dat wordt nu ook bevestigd door Il Mattino, volgens dit medium hebben de Napolitanen de beste papieren om hem naar de Serie A te halen.

Toch lijkt een transfer naar de huidige club van Dries Mertens een moeilijke zaak te gaan worden. Bij Sunusport weet men namelijk dat Diatta nog niet over de juiste documenten en vergunningen beschikt om in Italië aan de slag te gaan. Bovendien zit ook de concurrentie niet stil. Het Engelse Watford zou volgens Il Mattino zelfs al officieel contact hebben opgenomen met Club om zijn interesse kenbaar te maken.

The Hornets lijken in ieder geval in staat om aan de eisen van Blauw-Zwart te voldoen, afgelopen zomer werd Diatta's landgenoot Ismaila Sarr nog voor 30 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Ook in Engeland zou de winger een werkvergunning moeten bemachtigen, maar gezien de verwachte transfersom en zijn (Europese) ervaringen bij Club lijkt dat geen probleem te gaan worden. Kijk als voorbeeld maar naar de recente transfers van Wesley Moraes en Marvelous Nakamba.

LEES OOK: Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Watford zou een ideale bestemming zijn voor Diatta ...

Meest recent

'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

1
1
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

100
100
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

50
50
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

238
238
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

170
170
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

179
179
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

127
127
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

123
123
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

463
463
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

262
262
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

77
77
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

63
63
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

823
823
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

138
138
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

352
352
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

341
341
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

56
56
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

226
226
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

75
75
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

144
144
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

167
167
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

322
322
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

217
217
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

383
383
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

199
199

Meer sportnieuws