'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

door
'Miljoenentransfer krijgt vorm: Engelsen contacteren Club Brugge'

In afwachting van een definitieve beslissing over de stopzetting van het seizoen in de Jupiler Pro League, zijn zowat alle eersteklassers al druk in de weer met de voorbereidingen op de komende mercato. Dat is ook bij Club Brugge het geval. Zo moet Blauw-Zwart mogelijk op zoek naar een vervanger voor Krépin Diatta.


Eind vorige maand bevestigde manager Vincent Mannaert nog dat de Senegalese winger één van de sterkhouders is die in aanmerking komt voor een vertrek. En aan interesse geen gebrek. Afgelopen weekend geraakte bekend dat ook SSC Napoli gecharmeerd is door de winger. Dat wordt nu ook bevestigd door Il Mattino, volgens dit medium hebben de Napolitanen de beste papieren om hem naar de Serie A te halen.

Toch lijkt een transfer naar de huidige club van Dries Mertens een moeilijke zaak te gaan worden. Bij Sunusport weet men namelijk dat Diatta nog niet over de juiste documenten en vergunningen beschikt om in Italië aan de slag te gaan. Bovendien zit ook de concurrentie niet stil. Het Engelse Watford zou volgens Il Mattino zelfs al officieel contact hebben opgenomen met Club om zijn interesse kenbaar te maken.

The Hornets lijken in ieder geval in staat om aan de eisen van Blauw-Zwart te voldoen, afgelopen zomer werd Diatta's landgenoot Ismaila Sarr nog voor 30 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Ook in Engeland zou de winger een werkvergunning moeten bemachtigen, maar gezien de verwachte transfersom en zijn (Europese) ervaringen bij Club lijkt dat geen probleem te gaan worden. Kijk als voorbeeld maar naar de recente transfers van Wesley Moraes en Marvelous Nakamba.

LEES OOK: Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Watford zou een ideale bestemming zijn voor Diatta ...

Meest recent

Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

10
10
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

171
171
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

53
53
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

118
118
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

212
212
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

40
40
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

266
266
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

41
41
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

428
428
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

25
25
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

199
199
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

328
328
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

388
388
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

73
73
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

184
184
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

303
303
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

171
171
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

68
68
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

389
389
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

117
117
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

59
59
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

523
523
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

834
834
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

332
332

Meer sportnieuws