De rechtbank heeft maandag Lokeren failliet verklaart en dat betekent dat de Waaslanders definitief uit het profvoetbal verdwijnen. Trainers en spelers komen door het faillissement bovendien op straat te staan en moeten dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Dat zorgt uiteraard voor heel wat frustratie.
Jelle Van Damme koos afgelopen zomer op zijn 36ste voor het project van Lokeren, maar blijft nog geen jaar later dus verweesd achter. De ex-Rode Duivel kan de gebeurtenissen van dit seizoen maar moeilijk verkroppen en spaart zijn kritiek op Lokeren-voorzitter Louis De Vries dan ook niet. Zeker ook omdat hij nog 250.000 euro aan tekengeld tegoed zou hebben.
"De Vries en Verhoeven (respectievelijk voorzitter en sportief manager, red.) hadden nooit een businessplan om een club te runnen. Als je geen geld hebt, moet je geen club kopen. Zo simpel is het", haalt hij uit bij Het Laatste Nieuws. "Kwaad? Ik ben heel kwaad. Ik hou me nog rustig en wil geen dingen zeggen die tegen mij gebruikt kunnen worden. Maar dit kunnen we niet zo laten. Mijn advocaat zal wel nog wat werk hebben..."
Jannick Lanckriet