Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

door
Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

Antwerp stelde drie jaar geleden bij zijn terugkeer in eerste klasse Laszlo Bölöni aan als hoofdcoach en dat bleek een gouden zet. Onder leiding van de ervaren Roemeen groeide de Great Old uit tot een luis in de pels van de topclubs. Dit seizoen pakt het al voor de tweede keer op rij een Europees ticket en staat het ook in de bekerfinale. 


Bölöni kan dus zeer fraaie resultaten voorleggen, maar desondanks zou het zomaar kunnen dat hij het straks voor bekeken houdt. Eind juni loopt het contract van de trainer op de Bosuil af en het lijkt er sterk op dat hij daarmee een punt zal zetten achter zijn passage bij Antwerp. 

In een videogesprek met het Hongaarse M4 Sport geeft Bölöni immers aan dat hij erop rekent dat hij volgend seizoen niet langer Antwerp zal trainen. Hij vindt dat de volgende stap voor de club is om op de titel te mikken, maar daarvoor is volgens hem een andere filosofie nodig dan de zijne. Onder Bölöni kan Antwerp dus geen progressie meer maken, luidt zijn conclusie. 

UPDATE 23u27 
De kans bestaat dus dat Bölöni het na dit seizoen voor bekeken houdt op de Bosuil, zijn contract werd in ieder geval nog niet verlengd. Bij het bovengenoemde M4 Sport wordt alvast de naam van een mogelijke opvolger naar voren geschoven: Bernd Storck. Een bevestiging daarvan is er echter niet, bovendien onderhandelt de Duitser nog met Cercle Brugge over een verlengd verblijf

Bij Het Laatste Nieuws nam men alvast contact op met Antwerp voor een reactie op de geruchten. De Great Old beweert echter dat er nog geen beslissing is genomen. "Wij waren niet op de hoogte van dit interview en zullen al helemaal niet reageren op namen van potentiële opvolgers. Wij weten alleszins van niets en hebben zelf ook nog niets beslist", klinkt het. 

LEES OOK: Waarom Storck klaar is om Bölöni op te volgen

UPDATE 9/04

Sven Jaecques, general secretary & sports bij Antwerp, reageerde on the record bij Gazet van Antwerpen. Hij waarschuwt over de voorbarigheid van de uitspraken van Bölöni die eind contract is bij de club. Jaecques benadrukt dat er intern nog niet gesproken is over de toekomst van de Roemeen, net als met de coach zelf. De bedoeling was om na de bekerfinale en de play-offs samen te zitten, maar door het coronavirus is de planning in de war gestuurd. Jaecques gaf nog mee dat voor Antwerp alle opties nog openliggen.


LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Moet Antwerp verder zonder Bölöni?

Meest recent

Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

102
102
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

518
518
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

9
9
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

58
58
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

171
171
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

51
51
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

115
115
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

254
254
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

56
56
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

164
164
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

81
81
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

537
537
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

322
322
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

282
282
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

292
292
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

553
553
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

274
274
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

63
63
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

179
179
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

95
95
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

596
596
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

175
175
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

111
111
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

181
181
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63

Meer sportnieuws