TRANSFERUURTJE: 'Buitenkans Club Brugge, Ronaldo eist knaltransfer bij Juve'

door
TRANSFERUURTJE: 'Buitenkans Club Brugge, Ronaldo eist knaltransfer bij Juve'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge leek bijna zeker van een eerste aanwinst, toen Costa Ricaanse media enkele weken geleden de komst van Manfred Ugalde voorspelden. Maar zijn transfer zou nu toch weer aan een zijden draadje hangen. Volgens Diario Extra zou de aanvaller immers niet geslaagd zijn voor zijn medische en/of fysieke proeven bij Blauw-Zwart. Bij zijn club Deportivo Saprissa wil men dat verhaal niet bevestigen, al benadrukt men wel dat de onderhandelingen zijn uitgesteld tot na de coronacrisis. Als alternatief kan Club eventueel bij een oude bekende aankloppen. A Bola meldt namelijk dat Abdoulay Diaby komende zomer verkocht zal worden bij Sporting Lissabon, dat bereid is om een prijsverlaging te accepteren om van zijn loon af te zijn. Een buitenkansje dus.

Thomas Didillon liet in de Franse pers verstaan dat hij graag bij KRC Genk zou blijven. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat de Limburgse club nog geen beslissing heeft genomen in dit dossier en voorlopig afwacht. Racing dreigt komend seizoen ook met een overschot aan doelmannen te komen. Vandevoordt en Vukovic zijn normaal gezien weer fit, Jackers keert terug na zijn huurbeurt en dan is er ook nog Coucke. Het valt dus te betwijfelen of er nog plaats is voor Didillon, al valt de aankoopoptie in principe goed mee.

Antwerp FC is al druk in de weer met de ploeg op langer termijn. Zo verlengde de Great Old liefst vier contracten. Youngster Robbe Quirynen, Laurent Mendy (verhuurd aan Dudelange), en de Chinese belofte Li Hoaran blijven nog minstens een jaartje eigendom van de club. Daarnaast zal ook Koyi Miyoshi volgend seizoen nog bij Antwerp te bewonderen zijn. De club lichtte de optie in zijn huurcontract waardoor hij het volledige eigendom is van Antwerp tot en met 2023. Kevin Mirallas, Jens Teunckens en Amara Baby zouden volgende week meer nieuws krijgen.

Glasgow Rangers zou komende mercato mogelijk zaken willen doen met STVV. De club, die Ianis Hagi al huurt van KRC Genk, zou Mohammed Buya Turay op zijn shortlist hebben staan. De makelaar van de spits van STVV, die in onmin leeft met de club, laat weten dat er veel interesse in de speler die op huurbasis bij Djurgardens 15 keer scoorde.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou volgens Marca bij Juventus hebben aangedrongen om de komst van ex-ploegmaat Marcelo. De Portugees had altijd een goede klik met de vleugelback, die bij Real Madrid niet altijd meer zeker is van een basisplaats. De Braziliaan lijkt zelf ook open te staan voor een hereniging met Ronaldo en zou met de clubleiding een gesprek gesprek gevoerd hebben. Het coronavirus gooide echter roet in het eten, maar de piste blijft warm gehouden worden.

Manuel Neuer vindt geen overeenkomst over een contractverlenging bij Bayern München en kiest mogelijk voor een transfer. Bild weet immers dat Chelsea een poging zou kunnen wagen om Neuer naar de Premier League te lokken. De Blues zitten dit seizoen met een keeperskwestie, want Kepa Arrizabalaga verloor na enkele zwakke prestaties zijn basisplaats, terwijl de 38-jarige Willy Caballero nu ook niet meteen voldoende is als eerste doelman.

Volgens SPORT zou FC Barcelona alweer afscheid willen nemen van winteraanwinst Martin Braithwaite. Maar in geen geval zal de Deen voor minder dan achttien miljoen euro worden verkocht. Clubs als Everton en West Ham United hebben in ieder geval al interesse getoond. Arturo Vidal zou dan weer mogen vertrekken naar Inter Milaan. En Antoine Griezmann werd gelinkt aan Manchester United, maar de kans dat hij vertrekt is vrij klein.

LEES OOK: Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Genk moet proberen Didillon te houden ...

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

6
6
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

27
27
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

41
41
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

102
102
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

49
49
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

93
93
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

517
517
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

133
133
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

87
87
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

267
267
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

277
277
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

221
221
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

251
251
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

662
662
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

405
405
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

345
345
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

341
341
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

247
247
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

360
360
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

296
296
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

611
611
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

687
687
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

464
464

Meer sportnieuws