Het ziet er steeds meer naar uit dat KV Oostende volgend seizoen niet meer in Eerste Klasse A zal spelen. De kustploeg krijgt de overname met The Pacific Media Group maar niet rond en zij dreigen nu alles af te blazen.
Zij vinden maar geen akkoord met groep Alychlo van Marc Coucke omtrent de huur van de tribune, 1,2 miljoen euro per jaar, en een afbetalingsplan voor bepaalde schulden. Het Nieuwsblad weet dat die gesprekken maar niet opschieten.
Coucke heeft de huurprijs al fors laten zakken door de termijn te verlengen, maar PMG gaat niet akkoord. Zij dreigen de stekker uit de onderhandelingen te trekken en dat zou een zware tegenvaller zijn voor KV Oostende. De club heeft nood aan nieuwe investeerders, anders gaat het geen licentie krijgen. Wordt vervolgd.
UPDATE 09u34
Het is overigens niet alleen met de stadionhuur dat Marc Coucke de licentie van KV Oostende in gevaar brengt. KVO heeft ook 2,5 miljoen euro nodig om zijn licentie te kunnen krijgen en de kustploeg verkocht in januari Wout Faes aan Stade Reims om aan dat bedrag te kunnen raken. Coucke zou volgens Het Nieuwsblad nu ook echter een deel van de transfersom voor de verdediger claimen. Daardoor valt ook de laatste strohalm weg als de overname door PMG in het water zou vallen.
LEES OOK:
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke