'Drie clubs willen Zidane na het seizoen inlijven'

door
'Drie clubs willen Zidane na het seizoen inlijven'

Zinedine Zidane kent een wisselvallig seizoen bij Real Madrid. Ondanks heeft de Koninklijke in theorie nog steeds een grote kans op de landstitel én bekert het nog steeds voor in de Champions League. Al moeten we natuurlijk steeds opnieuw rekening houden met een vervroegde stopzetting van alle voetbalcompetities. 


Zo weet Don Balon dat Zinedine Zidane een ultimatum heeft gekregen van voorzitter Florentino Pérez. De Fransman zou namelijk minstens één hoofdprijs moeten pakken met de Madrilenen dit seizoen. Als hij daarin niet zou slagen dan dreigt hij de club te moeten verlaten. Het Spaanse medium vertelt verder dat er drie gegadigden op de loer liggen. 

Zo zouden Juventus, Manchester United en de nationale ploeg van Frankrijk azen op de handtekening van 'Zizou'. Het is nog niet duidelijk welke club zich al concreet heeft gemeld bij de Fransman, maar het lijkt vast te staan dat Zidane - als hij al zijn ontslag zou krijgen - niet lang zonder club zal zitten. 

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Welke club zal Zidane volgend seizoen trainen?

Meest recent

Club-titularis schittert voor tientallen scouts: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

29
29
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

125
125
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

211
211
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

27
27
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

290
290
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

792
792
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

507
507
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

399
399
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

901
901
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

98
98
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

204
204
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

132
132
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

223
223
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

586
586
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

416
416
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

812
812
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1282
1282
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

70
70
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

202
202
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

304
304
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

537
537
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

258
258
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

278
278

Meer sportnieuws