TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent heeft straf plan, nieuw maatje voor Lukaku'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na zijn hattrick van afgelopen zondag is Jonathan David de nieuwe Gouden Stier. Zijn straffe prestaties hebben hem dan ook grof wild gemaakt op de transfermarkt. Maar AA Gent staat blijkbaar niet te springen om hem ten gelde te maken. Zo laat manager Michel Louwagie aan Het Laatste Nieuws weten dat het de bedoeling is om David minstens nog één seizoen te houden. Een straf plan van de Buffalo's. Moest het toch tot een transfer komen, wil de club meer dan 25 miljoen euro vangen.

Hoewel KV Oostende een erg tegenvallend seizoen kent, zijn er toch enkele spelers die zich in de kijker hebben geplaatst. Jelle Bataille bijvoorbeeld, maakte indruk als rechtsachter én ook als rechtsbuiten. De 20-jarige was dit seizoen al goed voor twee doelpunten en evenveel assists. Volgens Het Nieuwsblad tonen meerdere clubs uit 1A al interesse in hem, waarvan AA Gent het nadrukkelijkst.

BUITENLAND
Afgelopen weekend dook een gerucht op dat Paris Saint-Germain Thibaut Courtois wil opnemen in een grootse transferdeal rond Kylian Mbappé. Maar de kans dat Real Madrid daar op zal ingaan is onbestaande. De Rode Duivel is bezig aan een uitstekend seizoen en heeft iedereen binnen de club overtuigd. Volgens Todo Fijaches is er ondertussen ook al een alternatief gevonden. Zo zou Marcelo nu naar voren zijn geschoven als pasmunt voor de Franse wereldkampioen.

Internazionale dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van Lautaro Martinez en zal dus op zoek moeten naar een nieuwe aanvalspartner voor Romelu Lukaku. Volgens de Mirror heeft coach Antonio Conte alvast twee doelwitten bepaald. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) en Anthony Martial (Manchester United) zouden in beeld zijn om Martinez op te volgen. De Argentijn zou bij een transfer 111 miljoen euro opleveren, dus de Milanezen zouden alvast een stevig spaarpotje hebben om één van de twee bovenstaande namen los te weken.

Eduardo Camavinga geldt momenteel als één van de grootste talenten van Europa. De Franse middenvelder van Stade Rennes drukt dit seizoen volledig zijn stempel op het verrassende nummer drie in de Ligue 1 en wekte zo al de belangstelling van heel wat topclubs, waaronder ook Real Madrid. Volgens France Football is het echter Borussia Dortmund dat momenteel het kortst op de bal speelt.

Door de Europese schorsing die de club boven het hoofd hangt, dreigt Manchester City een aantal spelers te verliezen. Leroy Sané is één van de vedettes die mogelijk komende zomer vertrekt. De Duitse aanvaller sloeg vorige zomer nog een mooi aanbod van Bayern München af, maar volgens het Spaanse DefensaCentral heeft ook Real Madrid interesse om Sané los te weken bij de Citizens.

Manchester United en Arsenal FC gaan door een behoorlijk wisselvallig seizoen en mikken komende zomer op versterking. Daarbij zouden ze nu ook de degens met mekaar kruisen. Beide Premier League-clubs zouden hun zinnen hebben gezet op Blaise Matuidi, zo laat het Italiaanse CalcioMercato weten. Zijn contract bij Juventus werd onlangs wel met één seizoen verlengd, gratis zal hij dus niet de deur uitwandelen.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Denkt u David 30 miljoen euro of meer kan opbrengen?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

80
80
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

50
50
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

28
28
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

75
75
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

198
198
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

46
46
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

129
129
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

463
463
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

285
285
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

261
261
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

263
263
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

503
503
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

53
53
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

568
568
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

524
524
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws